Servírováno na Cookidoo® 2021 - servírování přehledů o vašich skvělých pokrmech

Jediná věc, která je lepší než společné stolování, je sdílení vlastních milníků v oblasti jídla s rodinou a přáteli. Proto jsme vytvořili Servírováno na Cookidoo® 2021 – vzrušující nový přehled vašeho osobního vaření za celý rok! Je dostupný pouze v mobilní aplikaci.

Víme, že jste všichni byli a pořád jste zaměstnáni přípravou lahodných pokrmů v profesionální kvalitě pomocí Thermomixu®. Jen v České republice připravili naši domácí kuchaři, kteří používají Thermomix®, 2,1 milionu receptů z 3 100 různých surovin. Připraveno bylo přes 2 miliony kilogramů jídla, takže víme, že v roce 2021 bylo rozhodně spousta spokojených strávníků! A Krupicová kaše pro děti byl nejčastěji vařený recept v zemi!

S aplikací Servírováno na Cookidoo® 2021 můžete sledovat svou cestu za vařením s Thermomixem®, objevovat oblíbené recepty své rodiny, stanovovat si cíle pro nadcházející rok a oslňovat svou online komunitu tím, jak daleko jste se dostali! A nejlepší je, že své osobní přehledy a infografiky můžete zveřejňovat na sociálních sítích a pochlubit se svými úspěchy při používání Thermomixu®! Pokud jste to ještě neudělali, přihlaste se do aplikace Cookidoo®, prozkoumejte svoje osobní vaření za celý rok a nestyďte se pochlubit se na sociálních sítích. Zasloužíte si to!

Pokud jste to letos nestihli, nezoufejte! Aktualizujte nastavení souhlasu s používáním dat vašeho přístroje TM6 nebo uvařte více receptů s Průvodcem vaření a zapojte se do zábavy v příštím roce! Pokud aktualizujete svůj souhlas a nastavíte si platformu Cookidoo® podle svého, začneme vytvářet vaše přehledy, abyste mohli v roce 2022 procházet také zajímavosti z vašeho každodenního vaření! Navíc budete dostávat personalizovaná doporučení receptů na Cookidoo® po celý rok!

Chcete-li udělit souhlas na Thermomixu® TM5, ujistěte se, že je váš Cook-Key připojen k internetu. Na svém zařízení přejděte na Nastavení / Ochrana osobních údajů / Diagnostika a používání. Zvolte možnost „Nastavit si platformu Cookidoo® podle svého“.

Přejeme, ať se vám dobře vaří!

Podívejte se na nejčastěji vařené recepty roku 2021