Tisíce receptů. Nekonečná inspirace

S Cookidoo® členstvím máte přístup k více než 42 000 ověřeným receptům a kolekcím z celého světa. S novými recepty pravidelně přidávanými každý měsíc řekněte „ne“ rutinnímu vaření! Členství vám nabízí volný přístup ke všem funkcím a nekonečné inspiraci, ať jste kdekoli. Všechny své recepty máte uspořádané na jednom místě a máte k nim přístup z mobilního zařízení nebo počítače – nečekejte a vyzkoušejte!

Vyzkoušejte zdarma nyní

Pro vaření máte nyní pomocníka

Pro zaručený úspěch jsou naše recepty vytvářeny a otestovány našimi kulinářskými odborníky. A navíc jsou doplněny funkcí Průvodce vařením, který vás krok po kroku provede vařením vybraného receptu. Každý recept uvedený na Cookidoo® si můžete vyhledat přímo na TM6 nebo synchronizovat s TM5 prostřednictvím Cook-Key®. Funkce - čas, teplota a rychlost - jsou předem přednastaveny; Thermomix® se postará o vaření a vás jenom vyzve, abyste přidal i další surovinu. Při přípravě večeře můžete relaxovat a pokračovat v konverzaci, žádný krok nevynecháte. Sledujte, jak vám při každém dalším úspěchu při vaření v kuchyni narůstá sebedůvěra.

Organizování je základem

Plánování jídel nebylo nikdy jednodušší. Vytvořte si vlastní kolekce receptů a seznamy receptů pro každou příležitost a speciální událost. Založte si recepty, které chcete vyzkoušet, a vytvořte si pro ně nákupní seznam. Své kolekce a nákupní seznamy můžete sdílet se svými přáteli a rodinou. Je jenom na vás, kolik si toho dopředu naplánujete: připravte si plán jídel na týdny dopředu nebo se pusťte spontánně do vaření s možností „Uvařte si dnes“.

Vyzkoušejte zdarma nyní

Co pro vás může znamenat Cookidoo® členství?

∙ Procházejte tisíce vyzkoušených a osvědčených místních i mezinárodních receptů.

∙ Najděte si inspiraci na tematických stránkách, v článcích a videích.

∙ Založte si další recepty, které chcete vyzkoušet.

∙ S funkcí Průvodce vařením se vám jídlo vždy podaří.

∙ Organizujte si recepty ve vlastních kolekcích.

∙ Naplánujte si snadno celý týden.

∙ Mějte přístup k obsahu kdykoli a kdekoli s webovým prohlížečem a mobilním zařízením.

∙ Podělte se o své oblíbené recepty s přáteli a rodinou.

∙ Naše recepty a platformu Cookidoo® pravidelně aktualizujeme a vylepšujeme… a existuje spousta dalších důvodů, proč byste ji měli navštívit!

Cenový plán

∙ 1 měsíc na vyzkoušení zdarma

∙ Pouze 660 Kč ročně

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace.

Vyzkoušejte zdarma