Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Vytvořené recepty

Můj Thermomix®, moje vaření

Objevte nejnovější funkci ve světě Cookidoo® – Vytvořené recepty. Vytvářejte, importujte a upravujte svoje oblíbené recepty, uložte si je všechny na jednom místě a pak si je uvařte ve svém Thermomixu®.

Zjistěte více

Nejčastěji vařené

Doporučený recept

Hrstková polévka

Podzimní hutná polévka je právě nyní to pravé. Zkuste si uvařit osm porcí klasické hrstkové. Dejte si práci s namáčením jednotlivých luštěnin, výsledek bude stát za to.

Hrstková

 • Vánoční cukroví

  Objevujte našich 5 nápadů na vánoční cukroví z Thermomixu® a provoňte si byt neodolatelnou vánoční vůni čerstvě upečeného cukroví.

  Začněte s pečením
 • Program Community Stars

  Představujeme vám některé ze zahraničních kuchařských nadšenců zapojených do programu Community Stars a přinášíme vám báječné recepty, tipy a zkušenosti ze Španělska, Velké Británie a Německa.

  Inspirujte se
 • Program Pomalé vaření

  Objevte lahodné recepty, které se pomalu a jemně vaří k dokonalosti. Od masa rozplývajícího se v ústech až po šťavnaté a křehké ovoce a zeleninu.

  Pomalu a lahodně
 • Dvacet pokrmů z ryb, které musíte vyzkoušet

  Od celých ryb a filetů až po ryby pečené v troubě či dušené… máte co objevovat!

  Inspirujte se
 • Podzimní jídla pro všední dny

  Když se venku ochladí, není nic lepšího než jídlo, které vás potěší a zahřeje. Objevte rychlé večeře, zdravé a lahodné polévky a jídla pro všední dny, která si můžete připravit předem.

  Inspirujte se
 • 7 chutných způsobů, jak připravit houby

  Objevte tuto neobyčejně všestrannou surovinu, kterou najdete nejen v těstovinových jídlech a polévkách, ale je také důležitou ingrediencí koláčů a moučníků.

  Zázračné houby
 • Pizza všech chutí

  Pro každého znamená perfektní jídlo něco jiného, ale pizzu milují snad všichni! Prohlédněte si naše tipy a triky a ukažte svůj nový kuchařský styl!

  Jakou pizzu si dáte?

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte