Ahoj,
co si chcete dnes uvařit?

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více
 • Připravte se na Velikonoce

  Podělte se o jarní obědy a tradiční velikonoční jídla se svými blízkými. Najděte na Cookidoo® inspiraci pro vaše velikonoční menu!

  Najít velikonoční recepty
 • Food trendy 2019

  Nahlédli jsme do evropských a asijských trendů v oblasti stravování v roce 2019. Přečtěte si o nejnovějších spotřebitelských trendech, a přesvědčte se, jak je můžete využít i u sebe doma.

  Jaké jsou trendy v roce 2019?
 • Omezení množství sacharidů

  Hledáte nové chutě, zdravější způsob vaření a zároveň fandíte nižšímu množství sacharidů? Cookidoo® nabízí mnoho inspirativních receptů pro zdraví a vitalitu!

  Ušetřete
 • Vyrob si sám s Thermomixem®

  Aktivní odpočinek – uspořádejte Den výroby dárků. Důvod, proč vlastními silami vyrobit něco pro každého, koho máte rádi.

  Podívejte se
 • Vaření na více úrovních 

  Umění vaření v páře se používá již celá staletí, ale nikdy nebylo s vaším přístrojem Thermomix® jednodušší. Zjistěte, co pro vás Varoma a varný košík mohou udělat.

  Začněte vařit
 • Dělejte to, co máte rádi

  Věnujte svůj čas tomu, co skutečně chcete dělat. S minimem přípravy získáte maximální výsledky. Doba přípravy těchto receptů vám zabere méně než 15 minut a Thermomix® se postará o zbytek!

  Ušetřete čas

Doporučení redakce na tento týden

Vylepšujeme

Nové Cookidoo® vás rychleji dovede k chutným pokrmům.

S výkonnějším vyhledáváním, jednodušším procházením a novinkami pro uspořádávání vaší pokladnice receptů je Cookidoo® ještě pohodlnější než dřív. A pokaždé, když se přihlásíte, objevíte nové nápady na vaření pro dnešní den.

Objevujte

Nejoblíbenější

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Thermomix® TM6™ objevuje svět

Představujeme vám nový model Thermomix® TM6™, který právě přichází na trh v některých evropských zemích. Největší knihovnička receptů na světě přímo v přístroji Thermomix® TM6™. Díky vestavěné platformě Cookidoo® je funkce Průvodce vařením ihned k dispozici.

Více

Více inspirace

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte