Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Nejčastěji vařené

Přidejte si něco oslnivě lesklého do vaší kuchyně!

Oslavte 140 let trvání společnosti Vorwerk s okouzlují diamantově černou limitovanou edicí Thermomixu®. Tato speciální edice se vyznačuje zbrusu novým lesklým povrchem limitovaného Thermomixu®, který se stane oslnivým společníkem ve vaší kuchyni.

Využijte této exkluzivní akce, která je k dispozici pouze po omezenou dobu do vyprodání zásob. Dodejte své kuchyni jiskru ještě dnes!

Objevte více!

 • Nastartujte den s proteinem

  Objevte důležitost bílkovin pro zdravé tělo a načerpejte inspiraci recepty, které zvýší váš příjem bílkovin!

  Prozkoumejte všechno s proteinem
 • Udržitelné vaření

  Představte si spíž plnou domácích dobrot – křupavé sušenky, sklenice se šťavnatými marmeládami, řízné okurky. Udržitelné vaření je perfektním řešením, jak využít zbylé jídlo, ušetřit a navíc snížit svůj dopad na životní prostředí.

  Zjistit více
 • Omezení množství sacharidů

  Hledáte nové chutě, zdravější způsob vaření a zároveň fandíte nižšímu množství sacharidů? Cookidoo® nabízí mnoho inspirativních receptů pro zdraví a vitalitu!

  Ušetřete
 • Recepty do 30 minut?

  Kdo by nechtěl přijít domů a připravit si jídlo za 30 minut nebo ještě méně? Nechte se inspirovat našimi nápady a objevte nové oblíbené recepty, které budou uvařené během chvilky. Můžete hned servírovat.

  Pokrmy hotové do 30 minut
 • Krása díky stravování

  Objevte naše nejlepší tipy a lahodné recepty pro jasnější a zářivější pleť!

  Získejte žářivější pleť!
 • Dělejte to, co máte rádi

  Věnujte svůj čas tomu, co skutečně chcete dělat. S minimem přípravy získáte maximální výsledky. Doba přípravy těchto receptů vám zabere méně než 15 minut a Thermomix® se postará o zbytek!

  Ušetřete čas

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

140 let ve vašich domovech!

Již v dubnu 1883 oznámily noviny Barmer Zeitung založení společnosti Vorwerk, která v současnosti vyrábí také náš milovaný Thermomix®. Nyní, po všech těch letech, slaví Vorwerk své výročí s každým, kdo je nadšený jejími produkty a jejich komunitou.

Pojďme oslavit 140 let nadšení!
Vorwerk. od roku 1883 ve vašich domovech.

Zjistěte více o Vorwerku!

Nejlepší doporučení PRO VÁS

Cookidoo® doporučuje inspirativní recepty

Když vám někdo, kdo vás zná, doporučí nějakou knížku nebo film, je to proto, že si myslí, že by se vám mohly líbit. Stejně tak je tomu i v případě Cookidoo®. Učí se vaše chutě, pozná, co nejčastěji vaříte, a na základě vašich preferencí vám doporučuje recepty.

více informací

Novinka pro Thermomix® TM6 - Program Sekání

Snadno nasekáte ingredience najemno nebo nahrubo, aniž byste museli řešit, jakou rychlost nebo čas zvolíte. Tento praktický a všestranný program vám umožní sekat/strouhat různé ingredience a množství na požadovanou konzistenci. Od sladkého až po slané, jednoduše vyberte z nabízeného seznamu požadovanou surovinu, kterou chcete nasekat. Připravte si například kousky čokolády na další várku čokoládových sušenek nebo až budete příště potřebovat nakrájet několik cibulí, ušetříte si slzy a přenechte úkol svému Thermomixu® TM6!

Výběr porcí

Můj Thermomix®, moje vaření

Představujeme vám "Výběr porcí" - naši nejnovější funkci na Cookidoo®. Získejte ještě větší kontrolu nad svými kulinářskými zážitky, nyní si můžete přizpůsobit počet porcí přesně podle sebe, podle svojí domácnosti nebo počtu hostů. Vařte po svém.
Výběr porcí

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

NOVINKA! Přístup ke všem programům při vaření vašich receptů na TM6

Objevte funkci Vytvořené recepty… Začněte vytvářet svoje vlastní recepty! Importujte své oblíbené recepty z Cookidoo® a upravte si snadno ingredience a kroky přípravy tak, jak potřebujete! Uložte je všechny na jednom místě a vařte pomocí svého Thermomixu®. Novinka! Nyní, když budete vařit svoje vlastní kuchařské výtvory, budete mít přístup ke všem vašim oblíbeným programům.

Více infromací

Prozkoumejte recepty

Ponořte se do našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte