Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Trdelník

Je tu čas Vánoc a vánočních trhů. Spousta z nás si je nedokáže představit bez tradiční dobroty – trdelníku. Pro ty, kteří si je chtějí vychutnat i doma, tu máme recept krok za krokem. Stačí se jen rozhodnout, zda si je obalíte pouze ve skořici, nebo třeba v mandlích, či čokoládě.

Nechte si chutnat

Nový Thermomix® TM6 objevuje svět

Představujeme vám Thermomix® TM6, který právě přichází na český trh. Tento náš nejnovější model obsahuje stejné funkce jako Thermomix® TM5, avšak navíc je vybaven velkým displejem a skvělými moderními programy, jako je Pomalé vaření, Fermentování, Restování, Sous-vide, Cukrovinky, Předmytí…

Pojďte objevit TM6

Nejčastěji vařené

 • Nové programy

  Jsme rádi, že vám můžeme oznámit spuštění dvou nových programů na vašem Thermomixu® TM6 ™! Vyvinuli jsme pro vás základní recepty, které nové programy Rýžovar a Zahušťování využívají, a díky nim se je rychle a snadno naučíte používat.

  Zjistit více
 • Vánoční pečení

  Vánoce jsou obdobím lásky! Dopřejte svým nejbližším vánoční lahůdky, na které nezapomenou – vybírejte mezi klasickými vánočními recepty nebo si vytvořte nové rodinné tradice.

  Čas pečení
 • Domácí chléb

  Hmmm ... vůně čerstvého chleba linoucí se z vaší trouby! Nechte Thermomix® pracovat za vás a uhníst těsto na čerstvý pečený chléb. Vy si ho pak už jen vychutnejte!

  Čerstvý z trouby
 • Inspirace pro vás

  Uvnitř balení vašeho nového TM6 na vás čeká nová kniha Inspirace pro vás. Přivítá vás ve světě Thermomixu® a nabízí návody, podporu a inspiraci, kterou potřebujete, abyste svůj přístroj Thermomix mohli využívat naplno.

  Zjistěte více
 • Maso a drůbež

  Plánujete vařit z masa či drůbeže? Nechte se zlákat našimi chutnými návrhy, od rychlých jídel uprostřed týdne až po uvolněné víkendové obědy.

  Zjistěte více
 • Rajčata

  Letní slunce dodává rajčatům sladkost, takže jsou šťavnatá a plná chuti. Tady jsou naše oblíbené způsoby úpravy s Thermomixem®.

  Více zde

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Doporučení redakce na tento týden

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte