Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Zelňačka

Máme tu podzim, sychravo! Dobijte se vitamínem C a prohřejte se českou poctivou polévkou.

Nechte si chutnat

Nový Thermomix® TM6 objevuje svět

Představujeme vám Thermomix® TM6, který právě přichází na český trh. Tento náš nejnovější model obsahuje stejné funkce jako Thermomix® TM5, avšak navíc je vybaven velkým displejem a skvělými moderními programy, jako je Pomalé vaření, Fermentování, Restování, Sous-vide, Cukrovinky, Předmytí…

Pojďte objevit TM6

Nejčastěji vařené

 • Domácí chléb

  Hmmm ... vůně čerstvého chleba linoucí se z vaší trouby! Nechte Thermomix® pracovat za vás a uhníst těsto na čerstvý pečený chléb. Vy si ho pak už jen vychutnejte!

  Čerstvý z trouby
 • Inspirace pro vás

  Uvnitř balení vašeho nového TM6 na vás čeká nová kniha Inspirace pro vás. Přivítá vás ve světě Thermomixu® a nabízí návody, podporu a inspiraci, kterou potřebujete, abyste svůj přístroj Thermomix mohli využívat naplno.

  Zjistěte více
 • Maso a drůbež

  Plánujete vařit z masa či drůbeže? Nechte se zlákat našimi chutnými návrhy, od rychlých jídel uprostřed týdne až po uvolněné víkendové obědy.

  Zjistěte více
 • Jablka a hrušky

  Ať už toužíte po něčem sladkém nebo slaném: jablka a hrušky vás uspokojí v obou chutích. Inspirujte se nápady a uvařte si z tohoto oblíbeného sezónního ovoce společně s Thermomixem® ty nejlepší chuťovky, které jste kdy jedli!

  Zjistěte více
 • Rajčata

  Letní slunce dodává rajčatům sladkost, takže jsou šťavnatá a plná chuti. Tady jsou naše oblíbené způsoby úpravy s Thermomixem®.

  Více zde
 • Jaký typ kuchaře jste?

  Jste v kuchyni teprve začátečník? Nebo jste profesionální kuchař? Až si to ujasníte, najděte si skvělé recepty, které odpovídají vašemu stylu vaření.

  Zjistěte více

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Doporučení redakce na tento týden

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte