Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Prezidentská bábovka

Oslavte státní svátek vzniku Československa s obíbenou bábovkou našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka! Kombinace čokolády, oříšků, másla a smetany dává bábovce neuvěřitelně plnou chuť. Zavřete oči a nechte se unášet atmosférou První republiky…

K prezidentské dobrotě

Nejčastěji vařené

Pět aktualizací na vašem TM6™

Potřebujete pomoct s náročným receptem? Ukážeme vám, jak na to. Některé recepty se nyní objevují ve videích typu krok za krokem v Průvodci vařením! Chcete si k snídani uvařit perfektní vajíčka? Zkuste nový program Vaření vajec! S programem Ohřev si přihřejte jídlo z předešlého dne, dětské přesnídávky a jiné! Tyto dva nové programy a další, nyní na vašem TM6™.

Zjistěte, co je nového

 • Koleda, koleda ... Halloween je tady!

  Děsiví upíři, příšerní duchové a zlé čarodějnice jsou na lovu. Bavte se přípravou strašidelných lahůdek na vaši halloweenskou oslavu! Nechte se inspirovat recepty pro děti i dospělé!

  Přejít ke strašení
 • Bezlepkové vaření

  Ať už se vyhýbáte lepku ze zdravotních důvodů nebo jen rozšiřujete své recepty, není třeba dělat kompromisy ohledně textury nebo chuti.

  Objevte více
 • Podívejte se, jak se to dělá

  Nyní na vašem TM6™ - streamování videí! Vyberte si recepty s videi typu krok za krokem v Průvodci vaření! Vyzkoušejte rovnou s odvážný recept nebo začněte s některým ze základních receptů.

  Sledujte nyní
 • Každodenní podzim

  Bohatá podzimní úroda je jako stvořená pro přípravu vydatných jídel. Objevte sezónní klasiku, předkrmy, dezerty a další.

  Ke sladkému zahřátí
 • Zahajte školní rok se spoustou energie

  S návratem do školy přichází čas přemýšlet o nejlepších obědech a svačinách, které si naši nejmenší mohou vzít s sebou. Ořechy jsou velmi výživná surovina, která pomáhá doplnit energii mezi jídly nebo před sportem a po něm.

  Objevte sílu ořechů
 • Vegetariánské vaření

  Slané halloumi, tofu, vejce, fazole, ovoce, zelenina ... Úžasná bezmasá jídla máte hotová za pár minut.

  K bezmasým dobrotám

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte