Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Nejčastěji vařené

Funkce Vytvořené recepty bude brzy k dispozici!

Úžasná novinka je tady! Od 16. listopadu bude na Cookidoo® přístupná nová funkce Vytvořené recepty a vy budete toho součástí. Budete si moct vytvořit svůj vlastní rodinný recept a uvařit si například babiččin výborný jablečný koláč. Také se už nemůžete dočkat?

Doporučený recept

Pečená dýně plněná mletým masem

Sezóna dýní láká k vyzkoušení. Skvělá chuť mletého masa zapečeného přímo v dýni ohromí každou návštěvu. Servírování dýně nakrajené na půlměsíčky společně s masovou náplní a bramborami politými bylinkovým máslem bude bavit každého.

K dýni

 • Strašidelný Halloween

  Děsiví upíři, příšerní duchové a zlé čarodějnice jsou na lovu. Bavte se přípravou strašidelných dobrot pro Vaši halloweenskou oslavu! Objevte recepty pro děti i dospělé!

  Děsivě dobré
 • Dvacet pokrmů z ryb, které musíte vyzkoušet

  Od celých ryb a filetů až po ryby pečené v troubě či dušené… máte co objevovat!

  Inspirujte se
 • Podzimní jídla pro všední dny

  Když se venku ochladí, není nic lepšího než jídlo, které vás potěší a zahřeje. Objevte rychlé večeře, zdravé a lahodné polévky a jídla pro všední dny, která si můžete připravit předem.

  Inspirujte se
 • 7 chutných způsobů, jak připravit houby

  Objevte tuto neobyčejně všestrannou surovinu, kterou najdete nejen v těstovinových jídlech a polévkách, ale je také důležitou ingrediencí koláčů a moučníků.

  Zázračné houby
 • Zpátky do školy

  Klíčem k hladkému návratu do rutiny školních dnů po prázdninách jsou organizace a plánování. Inspirujte se našimi návrhy.

  Připravte se!
 • Je na čase rozpálit gril!

  Sezóna letního grilování je tu! Léto je v plném proudu, a tak se můžeme připravit na zahradní grilování masa, zeleniny a příloh a také na osvěžující drinky!

  Pojďte grilovat
 • Pizza všech chutí

  Pro každého znamená perfektní jídlo něco jiného, ale pizzu milují snad všichni! Prohlédněte si naše tipy a triky a ukažte svůj nový kuchařský styl!

  Jakou pizzu si dáte?

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte