Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

NOVINKA! Přístup ke všem programům při vaření vašich receptů na TM6

Objevte funkci Vytvořené recepty… Začněte vytvářet svoje vlastní recepty! Importujte své oblíbené recepty z Cookidoo® a upravte si snadno ingredience a kroky přípravy tak, jak potřebujete! Uložte je všechny na jednom místě a vařte pomocí svého Thermomixu®. Novinka! Nyní, když budete vařit svoje vlastní kuchařské výtvory, budete mít přístup ke všem vašim oblíbeným programům.

Dozvědět se více

Nejčastěji vařené

Povyšte Cookidoo® na další úroveň!

Ode dneška až do konce března můžete aktualizovat svoje Cookidoo® členství na svém Cookidoo® účtu a posunout tak svoji cestu s Thermomixem® a Cookidoo® na další úroveň! Díky této aktualizaci budete mít i nadále přístup k funkci Vytvořené recepty a všem dalším skvělým novým funkcím, na kterých pro vás již pracujeme. Buďte aktuální a aktualizujte právě nyní!

Aktualizujte nyní

Doporučený recept!

Ledová káva Dalgona

Díky Thermomixu® jednoduše vykouzlíte moderní ledovou kávu. Použijte kravské nebo rostlinné mléko, jak je vám libo. Kávovou pěnu můžete taky použít jako dekoraci pro vaše dorty nebo zmrzlinu.

k receptu

 • Naši veganští favorité

  Veganský životní styl se stává stále populárnějším a proto také rostou počty pokrmů, které nám ukazují lahodnou všestrannost ovoce, zeleniny a luštěnin.

  Objevujte
 • Kempování s dětmi

  Ať už se připravujete na kempovíní předem, nebo si dokonce berete Thermomix®s sebou, podívejte se na našeho průvodce pro vaření v kempu, pomůže vám vše zjednodušit a vy se můžete soustředit na vaše zážitky a vzpomínky na pobyt v přírodě bez stresu.

  Pojďte kempovat
 • Bez mléka a přesto delikatesní

  Objevte náš výběr dobrot bez mléka, které jsou ideální pro teplejší letní dny. Zavedení bezmléčných alternativ do vašeho jídelníčku nebylo nikdy jednodušší!

  Objevte
 • Chutě flexitariánů

  Flexitariánská strava je flexibilní alternativou stravy vegetariánské. Ať už jste vegetariáni nebo milovníci masa, flexitariáni nebo jste jen zvědaví na flexitariánské vaření – vyzkoušejte naše nejnovější recepty!

  buďte flexibilní
 • Tipy pro vaše kulinářské výtvory

  Najděte základní recepty a tipy, které vám pomohou vytvořit si vlastní kulinářské výtvory pomocí funkce Vytvořené recepty!

  Inspirujte se
 • Dokonalé brambory

  Jednoduché, výživné a chutné! Thermomix® vám pomůže připravit tuto všestrannou ingredienci na mnoho způsobů. Objevte naše nejlepší recepty a tipy na přípravu brambor!

  Nechte se inspirovat

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte recepty

Ponořte se do našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte

Vytvořené recepty

Můj Thermomix®, moje vaření

Objevte nejnovější funkci ve světě Cookidoo® – Vytvořené recepty. Vytvářejte, importujte a upravujte svoje oblíbené recepty, uložte si je všechny na jednom místě a pak si je uvařte ve svém Thermomixu®.

Zjistěte více