Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Skládaný bylinkový chléb

Nasbírejte si čerstvé bylinky a propadněte skládanému bylinkovému chlebu. Nebojte se zaexperimentovat i s jinými bylinkami jako například rozmarýnem či oreganem. Na našem facebooku najdete i instruktážní video, jak si poradit se skládáním těsta do pečící formy.

Upečte si chleba

Nejčastěji vařené

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

 • Léto každý den

  Léto – blažené roční období zalité sluncem, plné písku v botách a teplých dnů. Objevte zde nejoblíbenější recepty a inspiraci na dobroty.

  Pojďte na to
 • Je tu sezóna jahod!

  Ideální doba na to, abyste si užili lahodné dobroty z jahod. Na Cookidoo® na vás čekají jahodové dorty, marmelády a další sladké a slané pochoutky.

  Přímo do jahodového pole!
 • Dárky připravené v Thermomixu®!

  Každý den je ten pravý den někoho obdarovat. Projděte si spousty receptů, které s pomocí Thermomixu® zvládnete.

  Pojďte někoho obdarovat
 • Ryby – pomalé vaření je nejlepší!

  Vzhledem k tomu, jak křehké je rybí maso, je Thermomix® k přípravě ryb ideální. Řízená teplota, perfektní časování, vaření v páře ve varném košíku nebo systému Varoma…

  Zjistit více
 • Chřestová sezóna je tu!

  Chřest má sezónu na jaře. Hodí se do polévek, rizot, těstovin či slaných koláčů, výborný je také dušený. Objevte chutné recepty s touto skutečně univerzální surovinou.

  Pojďte vařit
 • #domasthermomixem

  Ať už hledáte při práci z domova nové nápady na rychlý oběd, chutné občerstvení pro vaše televizní maratony, způsoby, jak zabavit děti, nebo tipy na základní recepty, které vám ušetří cesty do supermarketu, najdete to na Cookidoo®.

  Inspirujte se

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte