Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Pizza rolky

A je to tu znovu! Tři týdny budeme opět trávit intenzivněji v kruhu rodiny, s dětmi velkými, ale i malými. Vypořádejte se spoustou hladových krků snadno a rychle s pomocí Thermomixu®. Připravte blízkým dopředu naše pizza rolky, které jim pak budou k dispozici v průběhnu dne. Vám pak zbyde čas na vlastní práci.

Ke svačince

Nejčastěji vařené

 • Hvězdy programu Community Stars Thermomix®

  S radostí vám představujeme naše členy z Community Stars programu a přinášíme vám jejich skvělé recepty, tipy a zkušenosti z Polska, Portugalska a Itálie.

  Ke hvězdám
 • Kulinářská cesta Španělskem

  Nechte se zlákat tradičními recepty z celého Španělska. Nezmeškejte tuto fantastickou gastronomickou cestu!

  El buen gusto
 • Food trendy v roce 2021

  Thermomix® vám pomůže rozšířit vaše kulinářské obzory v roce 2021 pomocí inspirativních receptů, které jsou zdravé a povzbuzující. Zvyšte své zdraví a zažijte radost z vaření.

  Inspirovat se
 • Vraťte se do formy

  Uvítejte nový rok zdravým životním stylem, který zahrnuje vyváženou stravu a pravidelnou fyzickou aktivitu. Nechte se inspirovat 5 základními energetickými potravinami a načerpejte své endorfiny!

  Pojďte si zlepšit svoji kondici
 • Zima plná každodenního vaření

  Od vydatných plných hrnců po teplé dušené pokrmy a polévky! Seznamte se spoustou nápadů na rychlé, snadné a chutné pokrmy pro chvíle, kdy máte chuť na něco teplého a uklidňujícího.

  Pojďte se ohřát

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte