Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Vrstvený dezert s rebarborou a jahodami

Skleničkujte letně s rebarborou. Společně s jahodami, tvarohem a mascarpone vytvoříte dezert hodný mistra šéfkuchaře. Množství cukru použijte podle vlastní chuti.

Pusťe se do toho

Nejčastěji vařené

 • Jablka a hrušky

  Ať už toužíte po něčem sladkém nebo slaném: jablka a hrušky vás uspokojí v obou chutích. Inspirujte se nápady a uvařte si z tohoto oblíbeného sezónního ovoce společně s Thermomixem® ty nejlepší chuťovky, které jste kdy jedli!

  Zjistěte více
 • Studené dezerty

  Letní dezerty jsou plné chuti, osvěží a dokonale zakončí každé letní jídlo. Pokud vás už čerstvé ovoce nebaví, nechte se inspirovat našimi lahodnými recepty.

  Oslaďte si život
 • Návrat do školy bez starostí!

  Trocha plánování a příprava jídelníčku předem jsou zárukou, že vy i vaše rodina prožijete přechod zpátky do školy plynule a bez problémů!

  S chutí do toho!
 • Rajčata

  Letní slunce dodává rajčatům sladkost, takže jsou šťavnatá a plná chuti. Tady jsou naše oblíbené způsoby úpravy s Thermomixem®.

  Více zde
 • Jaký typ kuchaře jste?

  Jste v kuchyni teprve začátečník? Nebo jste profesionální kuchař? Až si to ujasníte, najděte si skvělé recepty, které odpovídají vašemu stylu vaření.

  Zjistěte více
 • Více chuti za méně peněz

  Chystáte se investovat více peněz do blížící se dovolené? Díky našim receptům, přívětivým ke každému rozpočtu zvládnete uvařit vynikající pokrmy s minimálními náklady. Z ušetřených peněz budete mít skvělý pocit.

  Ušetřete
 • Letní párty

  Je léto a teplé počasí volá po pestré, cool a zábavné párty! Objevte nápady na chutná jídla a osvěžující nápoje na večírky s přáteli.

  Více zde

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Doporučení redakce na tento týden

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte