Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Nejčastěji vařené

 • Růžový říjen

  Růžový říjen je tady! Na počest měsíce povědomí o rakovině prsu a v solidaritě s touto iniciativou vám nabízíme růžové recepty a také některé zdravé recepty, které mohou vyhovovat těm, kteří právě podstupují léčbu.

  Zaútočte s růžovou
 • Maso a drůbež

  Plánujete vařit z masa či drůbeže? Nechte se zlákat našimi chutnými návrhy, od rychlých jídel uprostřed týdne až po uvolněné víkendové obědy.

  Zjistěte více
 • Školní svačinky jsou zpět

  Škola je tu zase zpět. To znamená, že i krabičky se svačinou nebo třeba i s obědem! Přehodnoťte svoji rutinu při balení jídla školákům a zpříjemněte si to s Thermomixem®. Připravte se na bezproblémový návrat do školy.

  Vracíme se ke svačinkám
 • Na cestách? Vařte chytře a jednoduše!

  Inspirujte se s Cookidoo® a vychutnejte si kvalitní a zdravé jídlo na cestách.

  Pohodové stravování na vašich cestách
 • 20 zmrzlin, které musíte zkusit

  Říkal někdo slovo „zmrzlina“? Máme pro vás tipy a doporučení – krémové, lehké, ovocné, a dokonce i zmrzliny bez mléka.

  Pohár, nanuk, nebo do kornoutu?
 • Je na čase rozpálit gril!

  Sezóna letního grilování je tu! Léto je v plném proudu, a tak se můžeme připravit na zahradní grilování masa, zeleniny a příloh a také na osvěžující drinky!

  Pojďte grilovat

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Nejlepší doporučení PRO VÁS

Cookidoo® doporučuje inspirativní recepty

Když vám někdo, kdo vás zná, doporučí nějakou knížku nebo film, je to proto, že si myslí, že by se vám mohly líbit. Stejně tak je tomu i v případě Cookidoo®. Učí se vaše chutě, pozná, co nejčastěji vaříte, a na základě vašich preferencí vám doporučuje recepty.

více informací

Novinka pro Thermomix® TM6 - Program Sekání

Snadno nasekáte ingredience najemno nebo nahrubo, aniž byste museli řešit, jakou rychlost nebo čas zvolíte. Tento praktický a všestranný program vám umožní sekat/strouhat různé ingredience a množství na požadovanou konzistenci. Od sladkého až po slané, jednoduše vyberte z nabízeného seznamu požadovanou surovinu, kterou chcete nasekat. Připravte si například kousky čokolády na další várku čokoládových sušenek nebo až budete příště potřebovat nakrájet několik cibulí, ušetříte si slzy a přenechte úkol svému Thermomixu® TM6!

Výběr porcí

Můj Thermomix®, moje vaření

Představujeme vám "Výběr porcí" - naši nejnovější funkci na Cookidoo®. Získejte ještě větší kontrolu nad svými kulinářskými zážitky, nyní si můžete přizpůsobit počet porcí přesně podle sebe, podle svojí domácnosti nebo počtu hostů. Vařte po svém.
Výběr porcí

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

NOVINKA! Přístup ke všem programům při vaření vašich receptů na TM6

Objevte funkci Vytvořené recepty… Začněte vytvářet svoje vlastní recepty! Importujte své oblíbené recepty z Cookidoo® a upravte si snadno ingredience a kroky přípravy tak, jak potřebujete! Uložte je všechny na jednom místě a vařte pomocí svého Thermomixu®. Novinka! Nyní, když budete vařit svoje vlastní kuchařské výtvory, budete mít přístup ke všem vašim oblíbeným programům.

Více infromací

Prozkoumejte recepty

Ponořte se do našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte