Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Muffiny mrkváče pro každé školáče

Měsíc školy za námi a už by se vám hodila svačinová inspirace? Mrkev, mák a špaldová mouka jako hlavní ingrediece pro perfektní sváču nebo odpolední dezertík.

Nechte si chutnat

Nový Thermomix® TM6 objevuje svět

Představujeme vám Thermomix® TM6, který právě přichází na český trh. Tento náš nejnovější model obsahuje stejné funkce jako Thermomix® TM5, avšak navíc je vybaven velkým displejem a skvělými moderními programy, jako je Pomalé vaření, Fermentování, Restování, Sous-vide, Cukrovinky, Předmytí…

Pojďte objevit TM6

Nejčastěji vařené

 • Maso a drůbež

  Plánujete vařit z masa či drůbeže? Nechte se zlákat našimi chutnými návrhy, od rychlých jídel uprostřed týdne až po uvolněné víkendové obědy.

  Zjistěte více
 • Jablka a hrušky

  Ať už toužíte po něčem sladkém nebo slaném: jablka a hrušky vás uspokojí v obou chutích. Inspirujte se nápady a uvařte si z tohoto oblíbeného sezónního ovoce společně s Thermomixem® ty nejlepší chuťovky, které jste kdy jedli!

  Zjistěte více
 • Studené dezerty

  Letní dezerty jsou plné chuti, osvěží a dokonale zakončí každé letní jídlo. Pokud vás už čerstvé ovoce nebaví, nechte se inspirovat našimi lahodnými recepty.

  Oslaďte si život
 • Návrat do školy bez starostí!

  Trocha plánování a příprava jídelníčku předem jsou zárukou, že vy i vaše rodina prožijete přechod zpátky do školy plynule a bez problémů!

  S chutí do toho!
 • Rajčata

  Letní slunce dodává rajčatům sladkost, takže jsou šťavnatá a plná chuti. Tady jsou naše oblíbené způsoby úpravy s Thermomixem®.

  Více zde
 • Jaký typ kuchaře jste?

  Jste v kuchyni teprve začátečník? Nebo jste profesionální kuchař? Až si to ujasníte, najděte si skvělé recepty, které odpovídají vašemu stylu vaření.

  Zjistěte více
 • Více chuti za méně peněz

  Chystáte se investovat více peněz do blížící se dovolené? Díky našim receptům, přívětivým ke každému rozpočtu zvládnete uvařit vynikající pokrmy s minimálními náklady. Z ušetřených peněz budete mít skvělý pocit.

  Ušetřete

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Doporučení redakce na tento týden

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte