Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Cookidoo® Served 2021

Zajímá vás, jak daleko jste se na své kuchařské cestě dostali? Servírováno na Cookidoo® 2021 je tady, aby vám představilo všechny chutné statistiky o vašich nejvařenějších receptech, "nejprovařenějším" měsíci v kuchyni a ještě MNOHEM VÍCE! Přihlaste se do aplikace Cookidoo® ještě dnes a prozkoumejte svůj personalizovaný rok vaření. Navíc si přečtěte náš článek a zjistěte, co letos naservírovali domácí kuchaři v České republice!

Zjistit více

Vytvořené recepty

Můj Thermomix®, moje vaření

Objevte nejnovější funkci ve světě Cookidoo® – Vytvořené recepty. Vytvářejte, importujte a upravujte svoje oblíbené recepty, uložte si je všechny na jednom místě a pak si je uvařte ve svém Thermomixu®.

Zjistěte více

Nejčastěji vařené

Doporučený recept!

Domácí smetanový tvaroh

Začněte v novém roce zdravěji a přírodněji. Vyrobte si v Thermomixu domácí tvaroh pro vaše svačinky, pomazánky, dezerty, krémy nabo dipy. V chladničce by měl vydržet i týden, ale věřte, že se sní dříve.

k receptu

 • Pomeranče, citróny a limetky

  Citrusy hrající barvami rozzáří i ty nejchmurnější zimní dny. Dodejte svým kuchyňským výtvorům šmrnc s pomocí našich osvěžujících a chutných nápadů.

  Objevte citrusy
 • Novoroční vzpruha

  Podpořte své zdraví a svůj imunitní systém přidáním surovin posilujících imunitu do svých každodenních pokrmů.

  Objevujte
 • Program Community Stars

  Představujeme vám některé ze zahraničních kuchařských nadšenců zapojených do programu Community Stars a přinášíme vám báječné recepty, tipy a zkušenosti ze Španělska, Velké Británie a Německa.

  Inspirujte se
 • Program Pomalé vaření

  Objevte lahodné recepty, které se pomalu a jemně vaří k dokonalosti. Od masa rozplývajícího se v ústech až po šťavnaté a křehké ovoce a zeleninu.

  Pomalu a lahodně
 • Dvacet pokrmů z ryb, které musíte vyzkoušet

  Od celých ryb a filetů až po ryby pečené v troubě či dušené… máte co objevovat!

  Inspirujte se
 • 7 chutných způsobů, jak připravit houby

  Objevte tuto neobyčejně všestrannou surovinu, kterou najdete nejen v těstovinových jídlech a polévkách, ale je také důležitou ingrediencí koláčů a moučníků.

  Zázračné houby

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte