Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Focaccia s cherry rajčátky a pestem

Využijte dozrávající plody z vaší zahrádky. Italská klasika s chutí rajčátek a bazalkového pesta plná slunce a tepla vám připomene letní dny.

Přímo k receptu

Nejčastěji vařené

Cookidoo® Kids

Vědci v kuchyni

Rádi byste zapojili děti do činností v kuchyni? Podívejte se na náš Cookidoo® dětský koutek, který je pro malé kuchaře přímo určen! Každé dva týdny zde uveřejníme nový zábavný a poutavý obsah. Čeká vás spousta legrace, a navíc budete mít k ruce listy aktivit při vaření receptů, které si budete moci připravit přímo s dětmi – nenechte je zahálet a zapojte je v létě do vaření!

Tento týden si vyzkoušejte Věda a fermentace!

Do dětského koutku

 • Zahajte školní rok se spoustou energie

  S návratem do školy přichází čas přemýšlet o nejlepších obědech a svačinách, které si naši nejmenší mohou vzít s sebou. Ořechy jsou velmi výživná surovina, která pomáhá doplnit energii mezi jídly nebo před sportem a po něm.

  Objevte sílu ořechů
 • Vegetariánské vaření

  Slané halloumi, tofu, vejce, fazole, ovoce, zelenina ... Úžasná bezmasá jídla máte hotová za pár minut.

  K bezmasým dobrotám
 • Letní pikniky

  S příchodem teplého počasí je příjemné dát si jídlo venku. Objevte recepty a nápady na dny strávené na pláži, pikniky na venkově, výlety autem a další vyjížďky!

  Nechte si chutnat na čerstvém vzduchu
 • Letní nápoje

  Připijte si na léto a vychutnejte si chutě letní sezóny s douškem něčeho zvláštního. Inspirujte se nápady na lahodný nápoj právě zde.

  Na zdraví!
 • Objevte chutě Itálie

  Inspirujte se chutěmi a vůněmi italské kuchyně. Objevte s námi gastronomii této mimořádné země a přineste si její chuť do své vlastní kuchyně.

  Pojďte objevovat
 • Léto každý den

  Léto – blažené roční období zalité sluncem, plné písku v botách a teplých dnů. Objevte zde nejoblíbenější recepty a inspiraci na dobroty.

  Pojďte na to
 • Je tu sezóna jahod!

  Ideální doba na to, abyste si užili lahodné dobroty z jahod. Na Cookidoo® na vás čekají jahodové dorty, marmelády a další sladké a slané pochoutky.

  Přímo do jahodového pole!

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte