Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Nejčastěji vařené

Doporučený recept

Pečená dýně plněná mletým masem

Už se vám zase válí po zahradě ty oranžové koule hlásající brzký začátek podzimu? Připravte si z nich výbornou večeři, jejímž servírováním překvapíte nejen svoji rodinu, ale třeba i návštěvu.

Ke kulaté dýni

 • Podzimní jídla pro všední dny

  Když se venku ochladí, není nic lepšího než jídlo, které vás potěší a zahřeje. Objevte rychlé večeře, zdravé a lahodné polévky a jídla pro všední dny, která si můžete připravit předem.

  Inspirujte se
 • 7 chutných způsobů, jak připravit houby

  Objevte tuto neobyčejně všestrannou surovinu, kterou najdete nejen v těstovinových jídlech a polévkách, ale je také důležitou ingrediencí koláčů a moučníků.

  Zázračné houby
 • Zpátky do školy

  Klíčem k hladkému návratu do rutiny školních dnů po prázdninách jsou organizace a plánování. Inspirujte se našimi návrhy.

  Připravte se!
 • Je na čase rozpálit gril!

  Sezóna letního grilování je tu! Léto je v plném proudu, a tak se můžeme připravit na zahradní grilování masa, zeleniny a příloh a také na osvěžující drinky!

  Pojďte grilovat
 • Letní brunch

  Jen máloco se vyrovná stolování s přáteli nad vynikajícím jídlem a pitím, sdílení zážitků a útržků ze života. A nejlepším způsobem, jak oslavit přátelství, je veselý a sluncem prozářený brunch.

  Pojďte na brunch
 • 20 zmrzlin, které musíte zkusit

  Říkal někdo slovo „zmrzlina“? Máme pro vás tipy a doporučení – krémové, lehké, ovocné, a dokonce i zmrzliny bez mléka.

  Pohár, nanuk, nebo do kornoutu?
 • Pizza všech chutí

  Pro každého znamená perfektní jídlo něco jiného, ale pizzu milují snad všichni! Prohlédněte si naše tipy a triky a ukažte svůj nový kuchařský styl!

  Jakou pizzu si dáte?

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte