Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Smoothie pro duševní pohodu

Po náročeném svátečním období se dejte do pohody s nápojem, který vám dodá maximum vitamínu C a po kterém získáte sílu do nového roku.

Dejte si drink

Nejčastěji vařené

 • Pomeranče, citróny a limetky

  Citrusy hrající barvami rozzáří i ty nejchmurnější zimní dny. Dodejte svým kuchyňským výtvorům šmrnc s pomocí našich osvěžujících a chutných nápadů.

  Objevte citrusy
 • Nové programy

  Jsme rádi, že vám můžeme oznámit spuštění dvou nových programů na vašem Thermomixu® TM6 ™! Vyvinuli jsme pro vás základní recepty, které nové programy Rýžovar a Zahušťování využívají, a díky nim se je rychle a snadno naučíte používat.

  Zjistit více
 • Domácí chléb

  Hmmm ... vůně čerstvého chleba linoucí se z vaší trouby! Nechte Thermomix® pracovat za vás a uhníst těsto na čerstvý pečený chléb. Vy si ho pak už jen vychutnejte!

  Čerstvý z trouby
 • Inspirace pro vás

  Uvnitř balení vašeho nového TM6 na vás čeká nová kniha Inspirace pro vás. Přivítá vás ve světě Thermomixu® a nabízí návody, podporu a inspiraci, kterou potřebujete, abyste svůj přístroj Thermomix mohli využívat naplno.

  Zjistěte více
 • Maso a drůbež

  Plánujete vařit z masa či drůbeže? Nechte se zlákat našimi chutnými návrhy, od rychlých jídel uprostřed týdne až po uvolněné víkendové obědy.

  Zjistěte více
 • Food trendy 2019

  Nahlédli jsme do evropských a asijských trendů v oblasti stravování pro rok 2020. Přečtěte si o nejnovějších spotřebitelských trendech, a přesvědčte se, jak je můžete využít i u sebe doma.

  Jaké jsou trendy v roce 2020?
 • Můj Valentýne...

  Den svatého Valentýna je den lásky! Potěšte svého miláčka delikátním, doma připraveným jídlem, které mu ukáže, jak moc vám na něm záleží. Vždyť každý ví, že láska prochází žaludkem!

  Láska na první kousnutí

Doporučení redakce na tento týden

Nový Thermomix® TM6 objevuje svět

Představujeme vám Thermomix® TM6, který právě přichází na český trh. Tento náš nejnovější model obsahuje stejné funkce jako Thermomix® TM5, avšak navíc je vybaven velkým displejem a skvělými moderními programy, jako je Pomalé vaření, Fermentování, Restování, Sous-vide, Cukrovinky, Předmytí…

Pojďte objevit TM6

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte