Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Doporučený recept

Zimní zelenina s oříškovým máslem

Pokud se snažíte jíst odlehčeně a zdravě, ale zároveň už máte plné zuby studených salátů, zkuste teplou zimní zeleninu podtrhnutou chutí oříškového másla. Košťálová zelenina je významným zdrojem kyseliny listové a vitamínů B,C a provitamínu A. Zároveň chrání buněčnou DNA proti poškození. Oříšky jsou velmi bohatým zdrojem zdraví prospěšných tuků a vitamínů a minerálních látek. Pojďte si dopřát teplou vitamínovou bombu!

K zimnímu salátu

Nejčastěji vařené

 • Food trendy v roce 2021

  Thermomix® vám pomůže rozšířit vaše kulinářské obzory v roce 2021 pomocí inspirativních receptů, které jsou zdravé a povzbuzující. Zvyšte své zdraví a zažijte radost z vaření.

  Inspirovat se
 • Vraťte se do formy

  Uvítejte nový rok zdravým životním stylem, který zahrnuje vyváženou stravu a pravidelnou fyzickou aktivitu. Nechte se inspirovat 5 základními energetickými potravinami a načerpejte své endorfiny!

  Pojďte si zlepšit svoji kondici
 • Zima plná každodenního vaření

  Od vydatných plných hrnců po teplé dušené pokrmy a polévky! Seznamte se spoustou nápadů na rychlé, snadné a chutné pokrmy pro chvíle, kdy máte chuť na něco teplého a uklidňujícího.

  Pojďte se ohřát
 • Řekni sýr!

  Sýr je jednou z nejuniverzálnějších ingrediencí, kterou najdete v kuchyních po celém světě. Od čedaru po gorgonzolu objevte to nejlepší ze sýra.

  Pojď k sýru
 • Rizota z celého světa

  Díky Thermomixu® je domácí risotto rychlé a neuvěřitelně snadné! Vyberte si z klasické, originální nebo labužnické verze rizota a najděte svého nového favorita na Cookidoo®!

  Do světa rizota

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte