Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

NOVINKA! Přístup ke všem programům při vaření vašich receptů na TM6

Objevte funkci Vytvořené recepty… Začněte vytvářet svoje vlastní recepty! Importujte své oblíbené recepty z Cookidoo® a upravte si snadno ingredience a kroky přípravy tak, jak potřebujete! Uložte je všechny na jednom místě a vařte pomocí svého Thermomixu®. Novinka! Nyní, když budete vařit svoje vlastní kuchařské výtvory, budete mít přístup ke všem vašim oblíbeným programům.

Dozvědět se více

Nejčastěji vařené

Doporučený recept!

Pampeliškový med

Žluté hlavičky pampelišek jasně signalizují jaro. Jsou nejen krásné a pozitivní, ale obsahují také velké množství léčivých látek. Pojďme je využít a připravit si pampeliškový med, je nejen dobrý, ale i našemu tělu prospěný. Děti se při sbírání pampelišek jiště rády zapojí.

k receptu

 • Chutě flexitariánů

  Flexitariánská strava je flexibilní alternativou stravy vegetariánské. Ať už jste vegetariáni nebo milovníci masa, flexitariáni nebo jste jen zvědaví na flexitariánské vaření – vyzkoušejte naše nejnovější recepty!

  buďte flexibilní
 • Tipy pro vaše kulinářské výtvory

  Najděte základní recepty a tipy, které vám pomohou vytvořit si vlastní kulinářské výtvory pomocí funkce Vytvořené recepty!

  Inspirujte se
 • Dokonalé brambory

  Jednoduché, výživné a chutné! Thermomix® vám pomůže připravit tuto všestrannou ingredienci na mnoho způsobů. Objevte naše nejlepší recepty a tipy na přípravu brambor!

  Nechte se inspirovat
 • Trendy v jídle v roce 2022

  Pojďte s Thermomixem® objevovat recepty, které vám přinesou příjemnou náladu, pohodu a inspiraci.

  Nechte se inspirovat
 • Pomeranče, citróny a limetky

  Citrusy hrající barvami rozzáří i ty nejchmurnější zimní dny. Dodejte svým kuchyňským výtvorům šmrnc s pomocí našich osvěžujících a chutných nápadů.

  Objevte citrusy
 • Novoroční vzpruha

  Podpořte své zdraví a svůj imunitní systém přidáním surovin posilujících imunitu do svých každodenních pokrmů.

  Objevujte
 • Program Community Stars

  Představujeme vám některé ze zahraničních kuchařských nadšenců zapojených do programu Community Stars a přinášíme vám báječné recepty, tipy a zkušenosti ze Španělska, Velké Británie a Německa.

  Inspirujte se

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Prozkoumejte všechny recepty

Ponořte se do všech našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte