Nejmenší chytrá kuchyně na světě je ještě chytřejší

Nový Thermomix® TM6 objevuje svět

Představujeme vám Thermomix® TM6, který právě přichází na český trh. Tento náš nejnovější model obsahuje stejné funkce jako Thermomix® TM5, avšak navíc je vybaven skvělými moderními programy, jako je Pomalé vaření, Fermentování, Restování do hněda, Sous-vide, Cukrovinky, Předmytí…

Uvítejte nový způsob vaření

Představte si, že máte přístup k největší kuchařce na světě na displeji přístroje přímo ve vaší kuchyni. Pomocí vyhledávání konkrétních pokrmů či surovin nebo díky inspiraci z naší redakce tak snadno najdete ten pravý recept pro váš rodinný stůl. Představte si, že máte pomocníka, který vám poradí s přípravou jídla krok za krokem tak, abyste se mohli soustředit na to, co máte rádi.

Seznamte se, jak se vaří s novým Thermomixem® TM6! Velký barevný displej umožňuje přístup k více než 40 tisícům receptů z celého světa, které přibývají každý den. Procházejte různé kuchyně, objevujte užitečné rady a tipy a inspirujte se překrásnými fotografiemi jídel – a to pouhým jedním stiskem tlačítka.

Pokud přemýšlíte o konkrétních ingrediencích nebo pokrmech, které byste rádi uvařili, pak je vyhledávání na TM6 neskutečně rychlé a snadné. V případě, že potřebujete načerpat inspiraci, pročtěte si naše články a projděte si návrhy receptů přímo od našeho editorského týmu. Thermomix® TM6 – vaření nebylo nikdy intuitivnější!

Poznejte nové techniky vaření a odlišné chutě

Inovativní nová technologie Thermomixu® TM6 vám pomůže s náročnějšími kuchařskými technikami, jako je sous-vide a fermentování. Program restování masa a cibule do hněda dodá dušenému masu a základům pokrmů více chuti. A ještě k tomu všemu si můžete poprvé sami vytvořit svůj vlastní karamel a karamelky! Ať už jste zkušený kuchař, nebo začátečník, Thermomix® vše zvládne na jedničku a bude vám užitečným pomocníkem i parťákem!

Integrované Cookidoo® přímo v TM6

Cookidoo® bude váš společník při objevování Thermomixu® TM6. Tak jak jste dříve byli schopni vstoupit do světa Cookidoo® ze svého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu, máte nyní možnost i přímo z displeje vašeho Thermomixu® TM6.

Nové a aktualizované Cookidoo® nabízí spoustu informací; od návrhů editorského týmu a užitečných tipů až po zajímavé články a nové, lepší vyhledávání a vyhledávací filtry. Ať vaříte z ingrediencí, které máte zrovna doma, nebo preferujete menu naplánované dopředu na celý týden i společně s nákupním seznamem, s Cookidoo® budete mít chuť uvařit si lahodné domácí jídlo naprosto každý den.

Nejnovější Thermomix® TM6 ... nyní k dostání v České republice!

Rychlá cesta k vašemu Thermomix® TM6

Domluvte si schůzku