Více informací o modelu Thermomix® TM6™

Integrovaná platforma Cookidoo®

Představte si, že máte přístup k největší kuchařce na světě na displeji přístroje přímo ve vaší kuchyni. Díky vyhledávání konkrétních pokrmů či surovin nebo díky inspiraci z naší redakce tak snadno najdete ten pravý recept pro svůj rodinný stůl. Představte si, že máte pomocníka, který vám poradí s přípravou jídla krok za krokem tak, abyste se mohli soustředit na to, co máte rádi.

Takové je vaření s přístrojem Thermomix®. Pomocí automatického připojení k rozsáhlé a stále rostoucí knihovně receptů vám model TM6™ nabídne přístup k lákavým fotografiím a užitečným tipům, které můžete procházet přímo na velkém displeji tohoto přístroje. Ať už patříte mezi vášnivé a tvůrčí kuchaře, nebo úplné začátečníky, Thermomix® vás provede jednotlivými kroky až ke zdárně připravené večeři!

Receptová platforma Cookidoo®

Cookidoo® vám pomůže objevit nové inspirace k vaření. Platformu Cookidoo® znáte jako nástroj k plánování pokrmů, který máte vždy po ruce ve vašem počítači, tabletu nebo telefonu. V novém modelu se nachází přímo na displeji přístroje Thermomix® TM6™. Jedná se o aktualizovanou verzi platformy Cookidoo®, s doporučeními a tipy naší redakce a užitečnými vyhledávacími funkcemi. Ať už vaříte spontánně z ingrediencí, které máte zrovna k dispozici, nebo platformu Cookidoo® využíváte k plánování všeho od týdenního jídelníčku až po nákupní seznam, budete mít nyní možnost připravovat ještě chutnější a ještě kreativnější pokrmy každý den.