Vlastnoručně vyráběné dárky

Ukažte svůj zájem: přineste dárek vyrobený v Thermomixu®

„Co s sebou vezmete za dárek?“

Když máte k dispozici Thermomix®, jsou možnosti zcela neomezené. Namísto obvyklého vína, květin nebo vonné svíčky nabídněte překvapení, které vyrobíte doma. Krásný, vlastnoručně vyrobený jedlý dárek obdarovávaného potěší a ukáže mu, že o něho máte dostatečně velký zájem, když jste ochotni trávit čas tím, že mu připravíte něco dobrého a osobního. Ve skutečnosti – to ovšem nikdo nemusí vědět – vám to mnoho času ani úsilí nezabere. Například jste schopni připravit za 10 minut skleničku chutného pesta, láhev likéru nebo kari kešu oříšky. Jak dlouho by vám trvalo dojít do květinářství nebo obchodu s vínem?

Láska vyjádřená vlastním zabalením

Investujte pár minut navíc do pečlivého zabalení těchto lahůdek a určitě zabodujete. A nemusíte být žádný umělec, aby vaše dárky přilákaly pozornost. Ručně psaná jmenovka s jednoduchou stuhou nebo provázkem dodá vašemu dárku kouzlo ruční výroby. Správné balení informuje o hodnotě vašeho dárku: jedná se o vysoce kvalitní domácí produkt vyrobený z čistých surovin a s láskou.

Mějte po ruce potřebný materiál

„Za 10 minut odjíždíme…“

„Počkej, ještě musím zabalit dárek!“

Když je potřeba připravit dárek, obvykle máte málo času. Když budete mít ve své zásuvce pár důležitých potřeb k balení, může vás to zachránit v případě, že nemáte času nazbyt a potřebujete rychle vyrazit. Předtištěné štítky, stuhy, prázdné skleničky od marmelády, čisté celofánové sáčky nebo balicí papír, barevné provázky, pero se zlatým inkoustem… Mějte je po ruce a zvládnete rychle vytvořit nádherné balení, které váš hodnotný, ručně vyrobený dárek pozvedne na ještě vyšší úroveň.

Spoustu nápadů na jednoduché jedlé dárky najdete pod heslem dárky na Cookidoo®.

Vyzkoušejte tyto šikovné nápady pro balení a zdobení

Dárkový kornout

Etiketa na lahve

Truhla plná pokladů