Připravte mamince ke Dni matek její oblíbenou snídani

Den matek se už blíží a s ním i příležitost ukázat ženám, které jsou vám blízké, jak moc si jich vážíte.

Možná máte naplánován celodenní program anebo jen chcete, aby si vaše maminka, babička nebo manželka na chvíli oddechla a odpočinula. Ať už budete slavit jakkoli, dobrá snídaně v klidu domova je výborný začátek dne!

Snídaně tak může být jednoduchá, nebo honosná, podle toho, jak ji máte rádi, a dává vám příležitost rozmazlit maminku jejím oblíbeným jídlem. Začněte čerstvě vymačkaným džusem nebo ovocným smoothie do postele – platforma Cookidoo® nabízí celou řadu osvěžujících nápojů.

Poté se můžete blýsknout svou pečlivě připravenou hostinou. Vše od čerstvého chleba, na který jste vše večer nachystali a ráno upekli, až po nadýchané palačinky a křehké máslové pečivo – Cookidoo® vám pomůže se vším, na co máte právě chuť. Tak nechte Thermomix® pracovat a užijte si s maminkou společné chvíle!

Až budete chystat stůl, nezapomeňte na pugét čerstvých květin a slavnostní porcelán, aby byl váš den skutečně nevšední. Hlavně nedopusťte, aby vám maminka pomáhala s úklidem!

Sháníte ke Dni matek opravdu výjimečný dárek?

Kytice a bonboniéra vždy přijdou vhod, ale chcete-li ukázat, že vám na někom záleží, není nad ručně vyrobený dárek.

S Thermomixem® je příprava chutných dárků snadná. Udělejte více dávek a budete připraveni nejen na Den matek, ale i na všechny nadcházející narozeniny a zvláštní příležitosti pro ostatní členy rodiny. Pokud má vaše maminka ráda odpolední čaj, zkuste připravit domácí ovocný džem k čajovému pečivu. Jestli má raději sýr, můžete vyzkoušet čatní ke slaným keksům (které ostatně můžete upéct také sami!). Platforma Cookidoo® je plná inspirace pro vlastnoruční výrobu.

Rozdělte svůj výtvor do sklenic a ty ozdobte stužkami nebo štítky. Namísto přání z obchodu přidejte k dárku ručně psaný dopis nebo básničku, aby vaše maminka věděla, jak moc vám na ní záleží.

Zvláštní příležitost si žádá dort!

K letošnímu Dni matek můžete mamince připravit roztomilé dortíky, klasický piškot nebo – pokud si na to troufáte – působivý poschoďový dort. Thermomix® vám pomůže upéct ty nejúchvatnější zákusky.

Moučkový cukr na polevu můžete umlít v přístroji Thermomix®, přidat trochu vanilky nebo pomerančové kůry k dochucení a zákusek dozdobit krémem v krásných pastelových barvách.

Poleva vyrobená v Thermomixu® se po ztuhnutí pěkně leskne a je vhodná na dorty i další pečivo. Potravinářské barvivo jí dodá ten správný odstín a cukrářský sáček pomůže nastříkat vzor či nápis – nebo ji můžete na dort jednoduše rozetřít. Všechny tyto recepty a mnoho dalších naleznete na platformě Cookidoo®.

Darujte ke Dni matek Cookidoo® členství.

Cookidoo® členství