Nejlepší doporučení PRO VÁS

Když vám někdo, kdo vás zná, doporučí nějakou knížku nebo film, je to proto, že si myslí, že by se vám mohly líbit. Stejně tak je tomu i v případě Cookidoo®. Učí se vaše chutě, pozná, co nejčastěji vaříte, a na základě vašich preferencí vám doporučí recepty. Prostudujte si tento článek a zjistěte vše o doporučeních v sekci „Pro vás“.

KDE NAJDU DOPORUČENÍ RECEPTŮ SPECIÁLNĚ PRO SEBE?
Prozkoumejte záložku „Pro vás“ na stránce „Objevte“ na Cookidoo®. Každý den tam najdete aktualizovaná doporučení receptů přímo pro vás, která vás i váš Thermomix® inspirují a urychlí odpověď na otázku: „Tak co budu dneska vařit?“. Čím více vaříte, tím jsou doporučení lepší! Pokud se vám doporučení nezobrazují, nezapomeňte zkontrolovat nastavení souhlasu, jak je popsáno zde.

Přečtěte si více o používání záložky „Pro vás“

CO OVLIVŇUJE DOPORUČENÍ RECEPTŮ, KTERÉ SE VÁM ZOBRAZUJÍ?

Cookidoo® doporučuje inspirativní recepty na základě toho, co jste na Thermomixu® (TM5 nebo TM6) v minulosti uvařili. Snažíme se, aby pro vás byla doporučení co nejrelevantnější, takže recepty, které jste vařili nedávno, mají na doporučení větší vliv než ty, které jste vařili před delší dobou.

Kromě toho se témata a výběr kategorií, které vidíte, můžou lišit od těch, které mají k dispozici vaši přátelé. Jsou totiž ovlivněny recepty Cookidoo®, podle kterých jste v minulosti vařili. Milujete sladkosti a často je připravujete v Thermomixu®? Pak se vám pravděpodobně v horní části stránky zobrazuje kategorie „Dezerty“. Nebo často potřebujete recepty na chutná jídla, která mají krátkou dobu přípravy? Pak pravděpodobně v horní části stránky vidíte doporučení „Recepty na každý den“. Vše se odvíjí podle toho, co vám nejvíc pomáhá, aby vaše rozhodování, co uvařit, bylo rychlé a snadné.

JAKÉ JSOU ROZDÍLY MEZI TÉMATY DOPORUČENÍ?

Top tipy pro vás
Najděte si z celé řady našich receptů ten, který je pro vás osobně nejvhodnější, a to v jazyce vašich nejčastěji používaných receptů. Prioritou jste vy a to, abyste si pokrm vychutnali. V tomto tématu nenajdete každodenní recepty, protože ty mají svou vlastní sekci.

Každodenní recepty pro vás
Zde najdete návrhy na snadná hlavní jídla a polévky, které lze připravit za méně než 60 minut a k jejichž přípravě stačí jen pár ingrediencí.

Aktuální trendy
Toto je seznam receptů, které jsou v současné době ve vaší zemi populární. Jsou vybrány ze souboru oblíbených receptů, které se v poslední době vaří obzvlášť často.

Předkrmy pro vás
Hledáte předkrm nebo salát podle svého gusta? Tady ho najdete. Ideální jako doplněk k jídlu nebo i jako hlavní chod.

Dezerty pro vás
Speciální kategorie pro mlsné jazýčky a pro všechny, kteří potřebují na závěr hodování nějakou sladkou tečku! Zde najdete výběr dezertů a sladkostí podle svého vkusu.

Objevte skryté klenoty
Tato kategorie je věnována receptům, které mají vysoké hodnocení, ale jsou často přehlížené. U těchto kreativních skvostů, které si zaslouží, abyste si je vychutnávali častěji, očekávejte aspoň čtyřhvězdičkové průměrné hodnocení. Možná mezi nimi najdete svoje příští kulinářské dobrodružství!

Vegetariánské recepty pro vás
V téhle kategorii jde především o zeleninu. Najdete tu hlavní jídla bez masa – všechny recepty v této kategorii jsou vegetariánské.

Čerstvě z trouby
Už cítíte tu hřejivou a příjemnou vůni, která se vám line z trouby? Tahle doporučení se týkají pečení a najdete mezi nimi recepty na chutné pečené pokrmy – slané i sladké.

Naším cílem je poskytovat vám ta nejlepší doporučení podle vašeho vkusu a proto neustále pracujeme na zlepšování našich návrhů. To také znamená, že do seznamu, který vidíte výše, neustále přidáváme nová témata. Můžete se tak stále těšit na nové objevy!