Ve vašich domácnostech od roku 1883

Slavíme 140 let ve vašich domácnostech

Vorwerk slaví 140 let

Již 140 let je poháněna společnost Vorwerk vášní a inovacemi. Začínala jako továrna na koberce a dále rozšířila svoje obzory i na domácí spotřebiče, počínaje vysavačem Kobold v roce 1929. Vorwerk změnil pravidla hry a vstoupil na trh přímého prodeje. V roce 1971 představuje první multifunkční varný přístroj Thermomix® a díky němu se stává nejlepším přímým prodejcem v Evropě. Dnes je společnost Vorwerk držitelem titulu předního světového přímého prodejce vysoce kvalitních spotřebičů s rekordním obratem 3,4 miliardy eur v roce 2021.

Tenkrát. Dnes. Navždy - Děkujeme

Naše díky patří naší komunitě

Rádi bychom poděkovali naší komunitě, ve které je více než 100 000 konzultantů a cca 9 000 zaměstnanců a patří do ní také všichni naši zákazníci po celém světě. Je to především vaše vášeň a závazek, co dělá Vorwerk tak úspěšným.

Středem našeho zájmu jsou vždy především lidé

Ve Vorwerku stojí vždy na prvním místě lidé. Náš přístup k přímému prodeji propojuje lidi prostřednictvím osobních ukázek produktů, vytváří speciální atmosféru a trvalá spojení po celém světě. Naši poradci jsou tvářemi naší společnosti a hrají klíčovou roli v našem úspěšném podnikání. Připojte se k rodině Vorwerk a zažijte tuhle neuvěřitelnou společnou sílu.

Tohle je pro vás!

Včera, dnes - a také do budoucna

Všem lidem, kteří se k nám připojili prostřednictvím ukázek. Pro ty, kteří usilují o dokonalost. Pro ty, kteří žijí svoují prací. Těm, jejichž světy jsme ohromili.

Italské Bellinis

Italské Bellinis

Mexický rozmarýnový punč

Mexický rozmarýnový punč

Koktajl Rossini

Koktajl Rossini

Coronel

Coronel