Vaše kuchařky jsou na Cookidoo®

Relaxujte na gauči s krásnou tištěnou kuchařkou Thermomix®. Až budete připraveni vařit, najděte si digitální recept v Cookidoo® a funkce Průvodce vařením vás provede celým procesem!

Vaše kuchařka s funkcí Průvodce vařením

Věděli jste, že všechny recepty v kuchařkách Thermomix® najdete v digitálním formátu v Cookidoo®? To znamená, že můžete využít oba způsoby: prolistovat si krásné stránky kuchařky Thermomix®, přečíst si užitečné úvodníky a tipy, najít inspiraci, kterou potřebujete, a pak si vyhledat v kuchařce Cookidoo® recept, který chcete připravit. Přidejte si recept do týdenního plánovače a díky funkci Průvodce vařením jste připraveni začít!

Označte si záložkou recepty, které budete chtít vyzkoušet později, nebo si uložte oblíbené recepty do kolekce „to nejlepší“, vašeho vlastního deníku s recepty, který odráží váš preferovaný styl vaření. Najdete jej ve svých receptech vždy, když budete chtít uvařit něco vyzkoušeného a ověřeného.

Naše nejnovější kuchařka

Itálie na talíři

Zcela zaslouženě patří italská kuchyně k těm celosvětově nejvyhlášenějším. Je geniálně jednoduchá, založená na prvotřídních základních surovinách, jako jsou čerstvá rajčata a voňavé bylinky, a zároveň velmi rozmanitá a zdravá.

Prohlédnout kolekci

Objevte víceúrovňové vaření se skvělou chutí

Skvělá chuť na každé úrovni

Tato úžasná mezinárodní kuchařka nabízí snadné recepty pro každý den, stejně jako mimořádné pokrmy pro sváteční příležitosti. Dokonce je nositelem „Gourmand World Cookbook Award“. Díky tomu, že všechny recepty využívají celý Thermomix®, včetně Varoma systému, získáte ze svého přístroje opravdu maximum. Pochutnejte si na kachně 5 vůní s houbami, lasagních v páře, polévce z červené řepy s wasabi knedlíčky či pistáciových minicheesecakecích s mangem.

Prohlédněte si

Náš bestseller

Pečte s námi

Pečete rádi? Pečete často? Stále hledáte nové nápady? Pak právě pro vás je určena tato digitální kuchařka plná báječných receptů. Dozvíte se, jak si snadno připravit domácí pečivo k snídani, dort pro sváteční příležitost, slané chuťovky k vínu nebo dokonce i zajímavé tradiční recepty z Francie či Portugalska.

Najděte ji zde

Prohlédněte si všechny naše kolekce

Zobrazit více