Objevte recepty umožňující Výběr porcí

Počet strávníků u stolu se neustále mění – počínaje nedělními obědy, večeřemi ve všedních dnech a narozeninovými oslavami či pozdním příchodem z práce domů konče. Pokud se u vás počet porcí neustále mění, měly by se tomu přizpůsobit i vaše oblíbené recepty. Protože u svého stolu byste měli stolovat po svém.

Můj stůl, moje vaření

Představujeme vám funkci "Výběr porcí" na Cookidoo®. Nová funkce umožňuje změnit počet porcí tak, abyste vařili pro správný počet osob sedících u vašeho stolu.

Jedna funkce, 2 možnosti

Prověřený Výběr porcí z Cookidoo®: Nejoblíbenější a nejčastěji vařené recepty na Cookidoo® lze nyní upravovat podle počtu porcí. Se zárukou úspěchu! Nabízené počty porcí v rámci prověřeného Výběru porcí byly odborně odzkoušeny v našich testovacích kuchyních pro vývoj receptů po celém světě.

Manuální Výběr porcí: Pokud jste kreativní kuchaři, kteří nemohou najít požadovaný počet porcí, nemusíte se obávat! Naše nová funkce manuálního Výběru porcí, která využívá funkci Vytvořené recepty, vám otevírá dosud nevídané možnosti a počty porcí! Upozornění: Záruka kvality pouze v recepty, které byly oficiálně vytvořeny a otestovány.*

To je ale zajímavá nabídka

Na stránce s podrobnostmi receptu můžete nyní kliknout na tlačítko "Počet porcí", a tím zobrazit nabízené počty porcí pro vaše oblíbené recepty na Cookidoo®.

Výběr porcí, na který se můžete spolehnout.

Nejoblíbenější a nejčastěji vařené recepty na Cookidoo® lze nyní upravovat podle počtu porcí. Nabízený počet porcí byl odborně odzkoušený a tyto recepty jsou se zárukou úspěchu na Thermomixu®. Nazýváme je “Prověřený Výběr porcí” a naleznete je v aplikaci Cookidoo® a ve svém Thermomixu® TM6.

Objevte recepty s prověřeným Výběrem porcí

Pomáháme vám plnit vaše představy o vaření.

Pokud nemůžete najít počet porcí, který vám bude vyhovovat, jednoduše použijte naši automatickou technologii pro manuální výběr porcí a vytvořte si počet porcí, který vám bude vyhovovat. Nemusíte nic přepočítávat. Říkáme tomu “Manuální Výběr porcí”. Tyto recepty se ukládají mezi vaše Vytvořené recepty a nejedná se o recepty odzkoušené pro Thermomix®. Při úpravě a přípravě těchto receptů tedy postupujte pozorně a opatrně. Další úpravy těchto receptů můžete provádět přímo v části Vytvořené recepty.

Další informace o manuálním Výběru porcí

Aktualizujte si své Cookidoo® členství.

Ujistěte se, že je vaše předplatné na Cookidoo® členství aktuální, případně ještě dnes proveďte aktualizaci a začněte využívat funkci Výběr porcí a další připravované funkce na Cookidoo®.

Aktualizujte ještě dnes

Jak začít?

Prohlédněte si naše video v sekci Tipy a triky a zjistěte, jak si pomocí této funkce můžete přizpůsobit počet porcí v receptu a uložit si je mezi vaše Vytvořené recepty.

ZAČÍNÁME SE UČIT

Kde najdu možnost Výběru porcí?

Na stránce receptu klikněte na tlačítko “Počet porcí”, čímž zobrazíte možnosti výběru porcí. Odpovědi na otázky ohledně výběru porcí najdete v našem centru nápovědy.

CHCI SE PODÍVAT DO CENTRA NÁPOVĚDY