Užijte si letní párty

Dlouhé letní večery jsou ideální pro pořádání rozmanitých zábav. Nechte se inspirovat pro vaši párty těmito jednoduchými recepty a potěšte své přátele a rodinu.

Snadné a rychlé jednohubky

Nejlepší dipy a pomazánky na vaši párty

Salátový bar

Salát je na letní zábavu coby lehké a osvěžující jídlo vždy dobrou volbou. Připravte dva nebo tři různé druhy, například vegetariánský, kuřecí, masový, s mořskými plody či těstovinový. Chcete-li hostům nabídnout možnost výběru, připravte několik salátových základů, nasekejte spoustu zeleniny a ovoce a přidejte bílkoviny – sekané kuřecí maso, krájená vejce, sýr nebo restované krevety. Pokud doplníte nabídku výběrem dresinků a omáček, budete mít pro své hosty připravený dokonalý salátový bar a ti si budou moci salát namíchat přesně podle svého přání.

Více o salátech

Saláty jsou pro letní párty nutností

Rychlé tipy

Plánujte dopředu: Vyhledejte si na Cookidoo® recepty, které si můžete připravit předem nebo které přichystáte velmi rychle, a sestavte si vlastní kolekci „Nejlepší letní párty“.

Jednohubky: Omezte nabízená jídla na taková, která se snadno servírují i konzumují. Podávejte je po jednotlivých porcích, v malých kelímcích, skleničkách nebo jako jednohubky.

Nápoje: Vždy nabízejte také nealkoholické nápoje. Chcete-li jim dodat šmrnc, připravte si kostky ledu se zamraženým ovocem nebo mátovými lístky.

Ovoce a zelenina: Odlehčete a osvěžte vaši párty tak, že nakrájíte různé druhy zeleniny, která se dá namáčet do nejrůznějších dipů. Vhodnými druhy jsou mrkev, okurka, řapíkatý celer, cuketa nebo kedlubna. V míse s kostkami ledu nabídněte čerstvé ovoce nakrájené v případě potřeby na kousky. Hosté si jím mohou doplnit ovocné a svěží dezerty připravené během chvilky, jako je Sladká pěna z ricotty.

Barevné a osvěžující koktejly

Ovocné dezerty

Vyberte si téma na svou příští letní párty