Podívejte se, jak se to dělá

A nyní k TM6 – streamování videí! Zkoušíte nový recept? Ukážeme vám, jak na to. Některé recepty se nyní objevují ve videích typu krok za krokem v Průvodci vařením! Pusťte se do náročných receptů nebo začněte se základy. Hledáte nové nápady do kuchyně? Nyní také můžete přehrávat naše inspirativní redakční videa Cookidoo® na TM6!

Objevte videa na TM6

Základní pečicí dovednosti (v těchto receptech najdete podrobné videorecepty)

Klasika z Thermomixu® (uvnitř těchto receptů najdete podrobné videorecepty)

K dispozici kdekoli a kdykoli to potřebujete

Když vaříte podle receptu a potřebujete radu, získáte ji pomocí jednoho obyčejného kliknutí. Součástí vašeho uživatelského komfortu Průvodce vařením je video, které posunete vpřed na další krok. Sympaticky krátké video vám ukáže, co dělat, přesně když to potřebujete.

Co je dobré vědět

Kde mohu tato videa najít? Protože jsou podrobné videorecepty součástí funkce Průvodce vařením a jsou streamována do vašeho připojeného TM6, potřebujete k jejich prohlížení aktivní účet Cookidoo®. Najdete je ve vybraných receptech u konkrétních kroků.

Co když nemám připojení k internetu? Uvidíte statický obrázek z videa. Fotografie také vydá za mnoho slov…

Nechceme však soupeřit s vaším vlastním soundtrackem k vaření. Rozhodli jsme se ponechat naše podrobné videorecepty bez zvuku, protože učení se pomocí sledování je podpořeno textem Průvodce vařením. Naše inspirativní videa však zvuk přehrávají, a tak pokud váš TM6 začne přehrávat hudbu při procházení Cookidoo®, nebuďte překvapeni!

K tomuhle receptu nepotřebuji video. V takovém případě neklikejte na tlačítko přehrát, stačí stisknout Další. Průvodce vařením se přizpůsobí vašim potřebám.

Ve vaší kuchyni je přímo sám šéfkuchař (v těchto receptech najdete podrobné videorecepty)