Studené dezerty

Projděte si lákavý seznam nápadů na chlazené dezerty. Vyberte si ze zdravých studených dobrot , z čerstvých ovocných dezertů nebo studených čokoládových potěšení.

Inspirativní studené dezerty

Ovocné dezerty

Chlazené dezerty, vždy po ruce

Bobule nebo sezónní ovoce vyskládejte na tácy a dejte je zamrazit. Až zmrznou, vložte je do sáčků a uložte do mrazáku, kde vám budou vždy k dispozici do pyré, polev a studených dezertů. Ještě jednodušší je koupit si již zamražené ovoce! Chcete-li udělat zajímavý a rychlý dezert, přelijte tuto čerstvou čokoládovou omáčku přes mix mraženého bobulovitého ovoce. Omáčka okamžitě zmrzne a ztvrdne, zatímco bobule povolí. Ihned podávejte.

Připravte omáčku

Rýžové dezerty se mohou podávat chlazené

Ovocné kompoty jako snadné dezerty

Připravte si to nejlepší ze sezónního ovoce s kompotem připraveným v Thermomixu®. Letní kompot může být úplně jednoduchý – jen drcené nebo rozmixované ovoce, někdy s trochou přidaného cukru či sirupu, který může zastoupit čerstvou a jednoduchou ovocnou polevu. Kompot chutná skvěle s palačinkami nebo ve sklenici se smetanou a sněhovými pusinkami.
Dezertní kompoty

Zajímavé a čerstvé mléčné koktejly

Vaření s metličkou

V Thermomixu® se metlička používá k provzdušňování omáček a pěn, ke šlehání bílků a výrobě šlehačky. Toto příslušenství si nechávejte při ruce k výrobě rychlých a snadných studených dezertů vyšlehaných v Thermomixu®. Níže jsou uvedeny naše oblíbené recepty na ovocné pěny.

Dezertní pěny

Sledujte, jak jim spadne brada

Dezert je pro kuchaře či kuchařku šance předvést své dovednosti. Přečtěte si naše tipy a nápady na úžasné dezerty a nechte Thermomix®, aby vám pomohl zazářit.

Dezerty, které ohromí