Letní brunch

Jen máloco se vyrovná stolování s přáteli nad vynikajícím jídlem a pitím, sdílení zážitků a útržků ze života. A nejlepším způsobem, jak oslavit přátelství, je veselý a sluncem prozářený brunch. Lívance či vajíčka, ale i další chuťové skvosty – nalezněte dokonalé štěstí (a nejlepší recepty) díky Thermomixu®!

Letní koktejly pro zahájení jídla

Diverzita

Z davu do kuchyně

Rozšiřte si kulinární obzory a dejte svému brunchi mezinárodní šmrnc. Díky příteli jménem Thermomix® – vašemu osobnímu kuchařskému asistentovi – připravíte kompletní mezinárodní brunch menu, které bude pro vaše hosty načasované bez prodlev. Pak vám už jen stačí se usadit, uvolnit se a užívat si společnost.

Letní brunch s přítelem jménem Thermomix®

Zvolte si destinaci a vezměte svoje chuťové buňky na cestu kolem světa

Pod širým nebem

Čerstvý vzduch a domácí nápoje jsou dokonalou dvojicí pro oživení kouzla této snídaně a oběda v jednom. Sezvěte přátele a rodinu ven, abyste po dlouhém roce probrali, co je nového. Udělejte z toho velkou sešlost se slavnostními koktejly ze sektu a pak se pusťte do jídla, odpočívejte a utužujte vztahy.

Typické příklady brunche

Skvělé tipy, jak uspořádat vlastní brunch

Uspořádání vydařeného brunche nemusí být nadlidský úkol. Postupujte podle těchto pohodových tipů, díky nimž budete v pohodlí domova o krůček blíže brunchi, jaký byste zažili v restauraci:

Připravte si vše večer před sešlostí. Rozhodněte se, jaké téma a barvy se objeví na stole, a podle toho vyberte talíře, sklenice, příbory a ubrousky. Nezapomeňte na květiny!
Předem nachystejte nápoje a koktejly. V předstihu namíchejte do karaf ledový čaj, ovocný punč a koktejly, aby je bylo možné podávat, jakmile přijdou hosté. Nezapomeňte na led! – Mějte k dispozici bufet, aby se hosté mohli sami obsloužit. Nejenže jim to nabídne řadu kombinací, ale také tím odpadne stres z jednotlivého servírování jídla; tím zajistíte, že si to každý užije podle libosti!
Podávejte jídla, která nemusejí být dělána na místě a těsně před servírováním. Slané quiche, frittaty a pokrmy z hrnce či plechu jsou pro brunch skvělé, lze je připravit předem, druhý den ohřát a provonět tak dům hřejivými a lákavými vůněmi.
Ověřte si, zda někdo netrpí alergií. Pokud znáte někoho, kdo má alergii nebo upravenou stravu, najděte na Cookidoo® varianty, které neobsahují daný alergen a splňují stravovací omezení.
Přidejte stůl pro děti. Raději než abyste dětem dali „vymazlené“ snídaňové pokrmy, které možná ani neocení, nachystejte jim stůl s pro ně vhodným jídlem, jako jsou muffiny, cereálie, lívance a opečené toasty.

Přátelství kolem stolu

Podívejte se na všechny naše kolekce pro brunch a připravte dokonalé letní brunch menu.

Všechny kolekce pro brunch