Dělejte, co máte rádi – nechte Thermomix® pracovat za vás

Co budete dělat, když bude Thermomix® vařit za vás?

Den končí a vy se musíte rozhodnout. Jak strávíte svůj čas? Co je pro vás právě teď důležité? Možná pro vás tradiční vaření představuje odpočinek. Koneckonců, někteří lidé považují úkoly, jako je úklid nebo příprava jídla, za uklidňující.

Pro vás to neplatí, nebo to neplatí zrovna dnes večer? Možná ta poslední věc, kterou chcete právě teď dělat, je otročit u plotny při přípravě večeře. Máte za sebou dlouhý den a rádi byste trávili čas s dětmi. Nejstarší potřebuje pomoci s matematikou a ten malý chce zase dočíst Karlíka a továrnu na čokoládu. Nebo možná zoufale potřebujete trochu času na to, abyste se při jízdě na rotopedu podívali v televizi na nejnovější zprávy. A možná máte energii jen na to, abyste si zalezli pod deku s dobrou knihou.

Ale chcete také zdravě jíst… Ach, kdyby tak den měl víc než 24 hodin!

Klid. To všechno můžete mít.

Vyberte si recept s krátkou dobou přípravy.

Řada receptů pro Thermomix® nepotřebuje příliš mnoho vaší pozornosti. Chcete-li najít recepty, které vám umožní věnovat čas něčemu jinému, klikněte na možnost Procházet > Všechny recepty a pak vyberte Doba přípravy <15 min.

Doba přípravy je skutečný čas přípravy, kdy se budete věnovat přípravě jídla a nebudete moci dělat nic jiného. Celkový čas znamená, jak dlouhá bude doba od okamžiku, kdy začnete jídlo připravovat, do okamžiku, kdy jej můžete podávat.

Máte-li zájem o další nápady na recepty, které vám umožní soustředit se na to, co máte rádi, klikněte zde. A pokud chcete mít jistotu, že budete mít vždy po ruce všechny potřebné suroviny, nezapomeňte si naplánovat jídelníček v sekci Můj týden a vygenerovat si nákupní seznam.

Recepty s krátkou přípravou

Zobrazit více