Dělejte, co máte rádi

Možná rádi relaxujete na gauči nebo se bavíte se svými dětmi nebo přáteli.  Ať preferujete to či ono, dělejte to, co máte rádi, zatímco Thermomix® bude vařit za vás. Tyto recepty vyžadují méně než 15 minut přípravy.

Perfektní víkendový brunch

Rychlé recepty na čajovou párty

Méně stresu, více zábavy!

V dnešní době jsou všichni zaneprázdněni. Mezi prací, rodinou a věcmi, které jsou potřeba, nemusí být dostatek času na doma připravované jídlo. Inspirujte se, jak můžete nechat Thermomix® pracovat za vás.

Přečtěte si více

Rychle rovná se zdravě a chutně

I když máte spoustu práce nebo se vám naopak nechce nic dělat, můžete jíst zdravě a svůj čas trávit rozumně. Nejlepší je si vše zorganizovat, naplánovat a nakupovat takticky. Tím si zjednodušíte práci, přípravu po dávkách a zdvojnásobíte množství svých oblíbených pokrmů. A víte, co je zdravé pro vaši mysl? Relaxovat s funkcí Průvodce vařením! Prostudujte si náš článek, ve kterém naleznete další informace.

Zdraví prospěšné saláty a zeleninové recepty

Někdy to prostě musí být vydatné

Jíst zdravě je skvělé pro vaše tělo. Někdy ovšem pro svou duši potřebujete vydatné a uklidňující jídlo. I zde pro vás máme pár rychlých receptů, abyste mohli polevit a věnovat čas tomu, co máte rádi!

Recepty na úžasné těstoviny a rýži

Vynikající recepty do ruky

7 důvodů, proč začít připravovat jídlo

Probuďte svůj týdenní plánovač. 

Šetří čas • Šetří peníze • Méně stresu • Nabízí rozmanitost • Poskytuje vám kontrolu nad vaší výživou • Hlídá porce • Udržuje vás plné energie

Výborné předkrmy

Chytré hlavní chody

Rychlé dezerty