Seznamte se s funkcí Vytvořené recepty

Můžete vytvářet, importovat a upravovat své oblíbené recepty, ukládat je na jednom místě a připravovat je v Thermomixu®. Můj Thermomix® – moje vaření.

Cookidoo® nabízí tisíce trojnásobně prověřených receptů z celého světa, které se výborně hodí pro různé chutě a diety. Nyní posouváme zážitek z používání Cookidoo® na další úroveň, a sice na tu nejvyšší – na vaši úroveň.

Přejděte do sekce „Moje recepty“ a objevte Vytvořené recepty_: nejnovější funkci Cookidoo®, která vám umožní vytvářet, importovat a upravovat recepty z Cookidoo®, rodinných kuchařek, od oblíbených šéfkuchařů, z časopisů a blogů. Přejděte níže a dozvíte se o funkci Vytvořené recepty více!

Vytvořené recepty nejsou oficiálními recepty společnosti Vorwerk. Dodržujte obecně platné bezpečnostní pokyny a pečlivě sledujte proces přípravy, aby nedošlo k úrazu.

Přejít k Vytvořeným receptům

Popusťte uzdu své tvořivosti.

Realizujte své vlastní recepty pro Thermomix®. Vytvořte si své originální chutné recepty, uložte je na Cookidoo® a uvařte je v přístroji Thermomix®.

Vylepšete to jako šéfkuchař.

Trochu méně cukru? Broskve místo švestek? Pomocí funkce Vytvořené recepty můžete importovat recepty Cookidoo® a libovolně je upravovat.

Více receptů, více inspirace.

Chcete si s Thermomixem® upéct babiččin jablečný koláč? Pomocí funkce Vytvořené recepty můžete importovat nebo přidávat recepty ze svých oblíbených blogů, webových stránek, kuchařek a časopisů. Uložte je na Cookidoo® a vařte je přímo na svém přístroji TM6.

Zjistěte více o importu receptů

Všechny oblíbené recepty na jednom místě.

Už žádné hledání receptů na útržcích papíru! Díky funkci Vytvořené recepty máte všechny recepty pěkně pohromadě a můžete si je připravit v přístroji Thermomix®.

Používáte model TM5? Nebojte se, o zábavu v kuchyni nepřijdete.

Stačí vám k tomu chytrý telefon, tablet nebo notebook a díky funkci Vytvořené recepty můžete mít všechny své oblíbené recepty uložené na jednom místě.

Přejít na Vytvořené recepty

Tipy pro vytváření vlastních receptů

Seznamte se s našimi tipy a osvědčenými postupy, které budete potřebovat, až začnete sestavovat a upravovat svoje vlastní recepty. Nezapomeňte si stáhnout naše tabulky pro sekání, mixování a vaření v páře, které vám při vytváření receptů pomohou.

Ručíme pouze za ty recepty, které jsme sami stoprocentně vytvořili a otestovali. Jakmile recept upravíte, ať už manuálně během vaření (např. změníte množství nebo čas), nebo při úpravě v rámci vašich vlastních vytvořených receptů, nemůžeme už garantovat, že se podaří.

Přečtěte si náš článek

Jak začít?

Podívejte se na naše videa v sekci výukových programů a naučte se využívat funkci Vytvořené recepty jako skutečný profesionál.

Pojďte se to naučit

Kolik receptů mohu vytvořit?

S aktivním předplatným můžete vytvořit až 100 receptů. Odpovědi na všechny otázky týkající se Vytvořených receptů najdete v Nápovědě, v sekci zákaznické podpory.

Chci se podívat do Zákaznické podpory