Objevte Vytvořené recepty

Vytvářejte, importujte a upravujte své oblíbené recepty. Ukládejte je na jednom místě a sdílejte je s ostatními. Váš Thermomix®, vaše vaření. A také vaření vašich blízkých!

Trochu méně cukru? Broskve místo švestek? Babiččin recept na jablečný koláč?

Vytvořte si svoje vlastní recepty ještě dnes!

Cookidoo® nabízí tisíce několikrát prověřených receptů z celého světa, které se dokonale hodí pro různé chutě a diety. Použijte je jako základ, abyste mohli svůj zážitek z Cookidoo® posunout na další úroveň, na tu nejlepší úroveň - na vaši úroveň, na úroveň, kterou můžete sdílet s ostatními!

Otevřete „Mé recepty“ a objevte také funkci „Vytvořené recepty“, kde můžete vytvářet, importovat, upravovat a sdílet recepty z Cookidoo®, z rodinných kuchařek, od vašich oblíbených kuchařů, z časopisů a blogů.

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte více. Sjeďte níže, najdete zde výuková videa, která vám pomohou začít.

Zkuste si upravit některé z těchto sladkostí

Klikněte na tři tečky v pravém dolním rohu receptu a vyberte možnost „Přidat do vytvořených receptů“. Zde můžete upravovat ingredience, množství a postupy. Chcete-li se k receptům vrátit, otevřete „Mé recepty“ a klikněte na „Vytvořené recepty“.

  • Společnost Vorwerk vám zaručuje úspěch, ale pouze tehdy, když budete používat naše oficiální a vyzkoušené recepty. Pokud si recepty upravíte manuálně nebo pomocí vytvořených receptů, pak nezaručujeme, že se vám pokrm podaří na 100%. Vždy pečlivě dodržujte bezpečnostní pokyny – předejdete tak zranění.*
    Přejít k vytvořeným receptům

Vytvořené recepty – 3 způsoby, jak na to!

1. Upravovat stávající recepty Cookidoo® jako šéfkuchař

Trochu míň cukru? Broskve místo švestek? Díky funkci Vytvořené recepty, můžete upravovat recepty Cookidoo® podle svých vlastních představ. Vyměňovat ingredience, upravovat množství, přidávat pikantní chutě a dokonce nahrávat vlastní fotografie – recepty tak budou opravdu vaše.

2. Snadno recepty importovat

Nechali jste se inspirovat receptem, který jste našli ve Světě receptů? Pomocí funkce Vytvořené recepty, je můžete importovat přímo do Cookidoo®. Už není třeba nic manuálně upravovat pro vaření s Průvodcem vaření – využijte pohodlné automatické detekce ingrediencí a nastavení času, rychlosti a teploty.

3. Vytvářet nové recepty

Chcete s Thermomixem® připravit babiččin jablečný koláč? S funkcí Vytvořené recepty můžete vytvářet recepty z rodinných kuchařek, od oblíbených šéfkuchařů, z časopisů a blogů. Navíc zde můžete přidávat i vlastní fotografie.

Nezáleží na tom, jakým způsobem vytváříte recepty: sdílení znamená péči!

Sdílejte své kulinářské výtvory s přáteli a rodinou prostřednictvím preferované platformy sociálních médií. Navíc se nechte inspirovat ostatními – požádejte je, aby oni naopak sdíleli své oblíbené recepty s vámi!

TIPY NA VYTVÁŘENÍ VLASTNÍCH RECEPTŮ TIPY NA ÚPRAVU VELIKOSTI PORCÍ

Video návody - tvorba a úprava vlastních receptů

Popusťte uzdu své fantazii a tvořivosti.

Realizujte své vlastní recepty pro Thermomix®. Vytvořte si své vlastní oblíbené recepty, uložte je na Cookidoo® a vařte je v přístroji Thermomix®.

Zkuste vyměnit ovoce v receptu za to, které máte rádi vy

Všechny oblíbené recepty na jednom místě.

Už žádné hledání receptů na papírcích! Díky funkci Vytvořené recepty máte všechny recepty pěkně pohromadě a můžete si je uvařit v Thermomixu®.

Zkuste si tyto slané recepty přizpůsobit podle svého gusta

Kolik receptů mohu vytvořit?

S aktivním předplatným můžete vytvořit až 100 receptů. Odpovědi na všechny otázky týkající se Vytvořených receptů najdete v Centru nápovědy.

Centrum nápovědy