Zdravé stravování v roce 2019

V roce 2019 se staráme o zdraví i životní prostředí, sdílíme a učíme se novým dovednostem. Zde najdete inspiraci na vaření pokrmů, která máte více než rádi.

Náš průzkum ukazuje, že v roce 2019 nám záleží na tom, jaký dopad mají naše potraviny na naše životní prostředí a zdraví. Chceme se o jídlo podělit, setkávat se nad dobrým jídlem s ostatními a vyhýbat se tomu, abychom jedli sami. Chceme také snížit obsah soli a cukru. A konečně si chceme osvojit nové dovednosti a vyzkoušet nové recepty a ingredience, které jsme ochutnali na cestách. Thermomix® vám pomůže tyto food trendy objevit i vyzkoušet.

Připraveno ke sdílení

Inspirace při cestování

Chcete zkoušet ingredience a recepty, které jste ochutnali na dovolené? Milujete jídlo a nacházíte v jiných zemích tolik úžasných kuchyní a ingrediencí? Tým vývoje recptů je také rádi zkoušejí, takže si můžete jednoduše na Cookidoo® vyhledat konkrétní kulturu a zjistit, co naši místní specialisté objevili. Pro ještě větší regionální autenticitu hledejte recepty připravené týmem vývoje receptů v jiných zemích – jednoduše nastavte filtr při vyhledávání tak, aby zahrnoval zemi, o které se chcete něco dozvědět!

Získejte nové dovednosti s Thermomixem®

Wellness pokrmy

V roce 2019 chodíme cvičit, hlídáme si správnou dobu spánku a udržujeme si pod kontrolou úroveň stresu. Snažíme se najít pokrmy, které budou nejen výživné, ale také budou přispívat k naší celkové fyzické i psychické pohodě bez ohledu na to, jaké období života právě prožíváme.

Jíme pro zdraví

Naučte se v roce 2019 něco nového

Společné chvilky nad dobrým jídlem

Počet single domácností napříč všemi věkovými skupinami se zvyšuje a současně s tímto trendem přichází také potřeba se setkávat s ostatními. Chceme být v kontaktu s přáteli a proto se setkáváme nad dobrým jídlem a sdílíme radost – prožíváme sociální, nikoli digitální interakce. K hlavním trendům patří tapas, mezze, raclette a dim sum.

Sdílíme si pokrmy

Tapas, mezze, chuťovky a fingerfoods pro sdílení

Kuchyně přátelská k životnímu prostředí

Při nákupu potravin dbáme na životní prostředí a chceme vědět, jak naše rozhodnutí ovlivňují životní prostředí. I jednotlivá opatření v kuchyni mohou přispět k významným rozdílům. Mezi kroky směřující k ekologicky šetrné kuchyni patří omezení obalů a chytré využívání ingrediencí. Pokud vaříte ve větším množství a zmrazíte si jednotlivé porce do zásoby, využijete celá balení beze zbytku. Zkuste upotřebit zbylé potraviny do polévek a slaných koláčů. Více informací o péči o životní prostředí s Thermomixem® naleznete v tomto článku. Přečtěte si více

Rukolová polévka s kozím sýrem

Rukolová polévka s kozím sýrem

Petrželový nápoj

Petrželový nápoj

Rybízový koláč

Rybízový koláč

Udělejte něco pro svoje zdraví

Na Cookidoo® najdete celý svět nových trendů

Recepty, které potřebuji v roce 2019