#domasthermomixem

Hodily by se vám při práci z domova nové nápady na rychlý oběd, chutné občerstvení pro vaše televizní maratony, způsoby, jak zabavit děti, nebo tipy na základní recepty, které vám ušetří cesty do supermarketu? Projděte si recepty a nápady na Cookidoo®.

Obědy při práci z domova – rychle a snadno do 30 minut

Obědy při práci z domova - přivstaňte si, uvařte si nebo nechte kynout, a pak vychutnávejte!

Děti v kuchyni

V době domácí výuky hledáme zábavné a vzdělávací aktivity, které by děti zabavily v době odpočinku. Velkým bonusem pak je, když takové aktivity dítě zcela zaujmou a my tak získáme prostor ke každodenní práci, jako je vaření a úklid. Ale proč tyto dva úkoly rozdělovat, když je lze šikovně spojit? Využijte Thermomix® kreativně a povzbuďte své děti v získávání praktických dovedností.

Prolnutá hodina kultury a vaření

Přemýšlejte o vaření jako o lekci kultury a zeměpisu. Vyberte zemi – děti si mohou tahat třeba z kartiček, které připravíte, nebo si mohou ukázat přímo bod na mapě – a pak si o ní společně zjistěte různé informace, jako například:

jazyk
tradiční kroj, tanec a hudba
v jakém regionu se dané místo nachází, s jakými zeměmi sousedí
kvůli čemu je daná země známá
a samozřejmě … tradiční jídlo!

Vařte spolu, hrajte si přitom tradiční hudbu a vytvořte delikátní a autentický pokrm společně s celou rodinou. Cookidoo® má spousty receptů z celého světa – vaše objevování nikdy neskončí.

Chutné svačinky pro TV maratony

Efektní koktejly, které při videohovoru na přátele zaručeně zapůsobí

Máslo

Je to jeden z prvních receptů, se kterými se setkáte, když si začnete zjišťovat informace o Thermomixu®. Máslo a jiné „základní recepty“ však nejsou to, co vaříme pravidelně a v čem jsme si jistí. Na Cookidoo® najdete všechny potřebné návody od mouky, mléka či jogurtu až ke chlebu, bagetám apod. Ať je to cokoliv, je pravděpodobné, že to najdete na Cookidoo®...

Hledejte nyní