Inspirace pro vás

Thermomix® TM6 - vítejte v novém světě vaření

Jak jednoduché

Uvnitř balení vašeho nového TM6 na vás čeká kniha Inspirace pro vás. Přivítá vás ve světě Thermomixu® a nabízí návody, podporu a inspiraci, kterou potřebujete, abyste svůj přístroj Thermomix mohli využívat naplno. Tento průvodce vařením na TM6 přináší nové nápady v podobě výběru lahodných receptů, praktických tipů do kuchyně a zároveň představuje univerzálnost přístroje Thermomix®. Seznamte se s novým životním stylem.

Mistrem kuchařem s Thermomixem®

Vždy jste se chtěli naučit, jak si vyrobit vlastní jogurt nebo péct vlastní chléb? A co třeba vylepšit svoje rizoto, naučit se vyrábět domácí karamel nebo připravovat delikátní omáčky jako z luxusní restaurace? Průvodce pro každodenní vaření vás krok za krokem naučí nové kuchařské techniky a posune vás na úroveň šéfkuchaře. Stanete se v mžiku mistrem své kuchyně!

Základní pokrmy doma připravené

Připravte si vlastní zásoby

Koření je to, co dodá vašemu jídlu jiskru! Díky návodům v této knize se naučíte, jak si připravit vlastní marmeládu, zavařeniny, těsto a mnoho dalšího. Zaplňte svou spíž domácím bylinkovým pestem, směsí koření, kávou a různými druhy sirupů. S námi se naučíte, jak tyto lahodné recepty připravovat, a navíc jak své výrobky správně uskladnit!

Vytvořte si vlastní zásoby

Thermomix® pro každou příležitost

Naše recepty jsme seřadili podle různých příležitostí tak, abyste snadno našli přesně to, co potřebujete. Do sekce Každodenní vaření jsme zahrnuli veškeré preference, tipy a triky, jak si správně naplánovat svůj týden. V části Na víkend doporučujeme pokrmy, které si můžete připravit v předstihu, takže budete mít více času na svoje blízké. Dále jsou zde složitější recepty, které můžete vařit s rodinou a přáteli. A pokud se chcete blýsknout něčím mimořádným, pak je kapitola Speciální události přesně to, co hledáte. Obsahuje tipy k prezentaci pokrmů, které ohromí vaše hosty, seznam věcí pro dokonalý večírek a mnoho dalšího.

Pro každý den

Na víkend

Pro speciální události

Objevte Inspiraci pro vás

Vstupte