Chutně a levně

Samozřejmě, že velké menu je skvělé. Někdy stačí mít na stole jednoduché a výživově vyvážené pokrmy.  Podívejte se na naše recepty pro omezený rozpočet, s nimiž nejen rychle odstartujete každý svůj den, ale pomohou vám také ušetřit.

Těstoviny a rýže. Rychlé, syté a výživné.

Dušené, v jednom hrnci a polévky

Nakupujte sezónní potraviny, ušetříte

Plánování je základ

Budete se divit, jak můžete ušetřit při plánování pokrmů podle právě akčních surovin v daném týdnu. Pokud budete kupovat sezónní potraviny a budete mít dobře zorganizovanou chladničku a mrazničku, můžete si navařit a zamrazit jídla do zásoby. Zároveň i trochu ušetříte. Náš týdenní plánovač vás v tom podpoří a pomůže vám nejen s organizací týdne, ale i s úsporou peněz.

Další tipy a triky

Máte omezený rozpočet? Napečte si sami!

Už víte, že váš rozpočet má rád plánování. Peníze můžete ušetřit také tehdy, když si budete sami péct. Ať na sladko nebo na slano – s Thermomixem® to jde snadno a rychle. A víte co? Domácí pečivo je často zdravější, protože do něj nejsou přidávány žádné umělé přísady ani konzervační látky – máte zkrátka kontrolu nad tím, co jíte.

Naše pekárna

Naše cukrovinky

Naše těsta

Méně peněz, více chuti.

Podívejte se na naši super kolekci receptů obsahující maximálně pět surovin. Pro přípravu těchto překvapivě uspokojujících jídel během několika minut stačí podle potřeby přidat už jen vodu, sůl nebo pepř. Co víc ještě potřebujete!?

Mini cena, maxi chuť