Food trendy v roce 2021

V této nejisté době je kvalitní stravování důležitější než kdy jindy. Dobré jídlo nám nejenom dělá radost, ale také dokáže zlepšit náladu, např. když si dáme něco, co nám připomene dětství. Používání organických, místních ingrediencí navíc může pomoci vybudovat naši imunitu a připravit naše tělo na všechny vnější výzvy.

Zcela nový svět… plný možností

Zatímco se přizpůsobujeme měnícímu se světu, s Thermomixem® zvládnete vše – počínaje zamilovanou večeří doma a speciálními víkendovými obědy a konče denními dobrotami ke snídani, obědu i večeři. Časy se sice měnit mohou, ale radost z jídla zůstává stále stejná. Cookidoo® vám poskytne vše, abyste byli vyživení a šťastní a v kuchyni jen zářili sebejistotou. Prozkoumejte recepty, které vás pohladí na duši a na stůl přinesou zcela nové chutě.

Vylepšené klasiky se špetkou dekadence

Přidáte-li si do každodenních pokrmů luxusní ingredience, narušíte stereotyp doby strávené doma. Bohaté omáčky, sýry a chutě umami učiní z obyčejného jídla kouzelný pokrm.

Vracíme se k jídlům z dětství, které pohladí

Vydatné dušené směsi a teplé, krémové textury jsou pohlazením na duši, připomínají nám dětství a máme díky nim pocit pohodlí a spokojenosti.

Zdravé svačinky skvěle chutnají

Jezte zdravě – používejte ingredience, jako je kurkuma a zázvor, čerstvé ovoce a zeleninu s vitamíny a antioxidanty, které přirozeně podporují imunitní systém.

Lokální produkce trochu jinak

Nákup místních potravin podporuje komunitu, usnadňuje plánování toho, co budete jíst, a také snižuje náklady. Navíc používáte cenově dostupnější ingredience, které jsou stejně výživné jako chutné.

Přizpůsobte se novému standardu a rozšiřte si v roce 2021 své kulinářské obzory díky inspirativním receptům.

Zažijte radost z vaření