Vaření pro jednoho na svatého Valentýna

Valentýnská romantika pro nezadané

Být v den Valentýna nezadaný nebo nezadaná neznamená, že si nemůžete dopřát famózní jídlo! Je to přece oslava lásky, a jak jinak se romanticky naladit než vydatnou snídaní, luxusním obědem a delikátní večeří, díky kterým si svátek užijete. A co je nejlepší, nemusíte si dělat starosti s tím, na čem si pochutná ten druhý, ani se stydět, že si přidáte ještě jednu porci…

Ať je tedy váš nákupní seznam milostným dopisem a začněte plánovat den, kdy budete hýčkat sebe samé. Žádná rezervace dneska není nutná.

Recepty jenom pro vás

Udělejte si nezapomenutelné ráno

Překvapte se nezapomenutelným začátkem dne a vychutnejte si švédský stůl plný speciálních dobrot. Představte si belgické vafle s ovocem, vejce Benedikt s holandskou omáčkou, kupu čokoládových palačinek a různé toasty. Čerstvé suroviny jsou dárkem, které lidé svým blízkým předávají s radostí, protože se dají vždy použít a vždy potěší. Takže se vydejte na místní farmářský trh, do obchodu s luxusními sýry nebo do řeznictví, abyste nakoupili pro jednotlivá jídla nesčetné množství pochoutek.

Pohodový dlouhatánský oběd

Škrtněte si všechny aktivity v kalendáři a připravte si odpoledne plné slavnostního občerstvení. Představte si, že ležíte na tropickém ostrově a dovolte si ochutnat všechny dobroty. Na dovolené se kalorie nepočítají. To je zíkladní pravidlo.

Výtečné stolování ve vaší kuchyni

Vyhněte se přeplněným restauracím a davům lidí, kteří se stravují podle nudných jídelních lístků a proměňte svou kuchyni v pastvu pro vaše smysly. Pusťte si hudbu, ztlumte světla a pochutnejte si na jídlech ve stylu švédského stolu plném kousků, které si sami speciálně vyberete.

Sladkostmi nešetřete

Valentýn by nebyl úplný bez dezertu, takže si nezapomeňte vyhradit místo na různé lákavé dobroty. A nikdo vám nebrání v tom, abyste v oslavách pokračovali celý týden, takže pečte po dávkách a zbytek zamrazte, abyste si každý den připomínali, že máte štěstí, že se máte…. že máte sebe….