Veselý Halloween

Nebojte se objevit pár tipů na večeře, které vám pomohou navodit atmosféru tohoto speciálního večera – jsou děsivé, ale vynikající! Vaši malí duchové, upíři a draci budou potřebovat výživné, dobré jídlo, aby mohli vyrazit ven a strašit okolí. A nezapomeňte je zapojit do přípravy ďábelských dobrot, které vyděsí a potěší jejich kamarády.

Recepty s česnekem (který zažene všechny upíry a zlé duchy)

Jídlo, které potěší a zahřeje na duši

Jak využít dýni

Dýně jsou symbolem Halloweenu a při oslavách podzimu hrají nezastupitelnou roli. Většina z nás zná stoletou tradici vyřezávání dýní, ovšem dýně lze využít na celou řadou jiných způsobů. Nejen, že jsou ideální dekorací pro váš domov, ale můžete je také použít v kuchyni k přípravě skutečně vynikajících dobrot.

Dýňová inspirace

Jednoduché dýňové recepty na pracovní týden

Domácí halloweenské dobroty

Najděte si cestu k červené řepě

Červená řepa je všestranná zelenina, která rozzáří váš talíř a potěší chuťové pohárky. Má nízký obsah tuku, je plná vitamínů, minerálních látek a mocných antioxidantů. Zemitá chuť červené řepy funguje perfektně v kombinaci s celou řadou sladkých i slaných surovin. Zkuste ji přidat do salátu, do chutného dipu, nebo s ní ozdobit oblíbený pokrm z dušeného masa a dodat mu nasládlý nádech a úžasnou barvu. Řepu můžete omýt a vařit ve slupce nebo slupku oloupat.

Krvavé dobroty z červené řepy

Čas na strašidelné svačinky!

Všechny halloweenské recepty