Podzim bez stresu

Září znamená, že děti se vracejí do školy a vy ke každodenní pravidelné pracovní rutině. Správná organizace a osvědčené návyky vám pomohou dostat se znovu do tempa a vyhnout se spěchu.

Rychlé recepty na každý den

Naplánujte si to

Nenechte se na konci prázdnin zahltit – ze začátku zpomalte. Zjistěte si, kdy budete během týdne potřebovat nejvíce energie, a pak si všechno naplánujte. Pokud vaše děti budou jíst ve středu odpoledne s babičkou, zvolte v úterý večer nějaký velkorysý recept, se kterým vám pomůže Thermomix®, a ona pak už jen vaše skvělé jídlo ohřeje!

Připravte si základy předem

Podpora každý den!

Jednou za týden si udělejte čas na plánování. Přes víkend si můžete v sekci „Můj týden“ ve svém Cookidoo® naplánovat jídelníčky bez jakéhokoli stresu. Jedním kliknutím si zkopírujte nákupní seznam (nebo si jej přímo vytiskněte) a prostřednictvím Cookidoo® přidejte i prací prostředek, šampon nebo cokoliv jiného, ​​co potřebujete. Je to docela pohodlné!

Vytvořte si seznam

Ulehčený život víceúrovňovým vařením

Zásoby a novinky

Některé důležité ingredience by měly být na vašem nákupním seznamu vždycky: mléko, máslo, cereálie, vejce, těstoviny atd. Pak, abyste mohli připravit například kmínovou polévku s bramborami (k dispozici na Cookidoo®), stačí přidat do vašeho seznamu kmín, protože zásoby základních surovin už máte ve spíži nebo v ledničce… to je vše, co je třeba!

Něco navíc pro dokonalou chuť

Plánujte dopředu

Nemusíte spěchat, pokud svačiny pro děti připravíte o víkendu. Pyré, sušenky, pečivo… S Thermomixem® je vaření tak snadné!

Svačina na přestávku

Svačinové překvapení

Svačinová inspirace

Pár šikovných tipů

PLÁNUJTE!: Časové rozvrhy k vytištění jsou k dispozici online. Týdenní rozvrh si můžete poznamenat každý víkend (piknik, pracovní oběd, speciální akce atd.), takže si můžete nakoupit, co potřebujete, a pomocí TM31, TM5 nebo TM6 připravit chutné Thermomix® recepty.

Pracujte jako tým: máte na starosti logistiku domácnosti? Dobře, ale ruku k dílu musí přiložit každý člen rodiny. Podělte se se svou drahou polovičkou o nákupní seznam Cookidoo®, aby se mohlo doplnit to, na co jste zapomněli. Zeptejte se dětí, co potřebují, atd.

Položte dobrý základ: osvojte si návyky, které vám pomohou, než se děti vrátí. Připravte si jídlo o víkendu, rozdělte úkoly a se správným vedením se pozvolna vraťte ke každodenní rutině.