Program Pomalé vaření

Objevte lahodné recepty pokrmů, které se pomalu a šetrně vaří až k dokonalosti. Od masa, které se rozplývá na jazyku, po šťavnaté a křehké ovoce a zeleninu – vše perfektně uvařené díky programu Pomalé vaření TM6 .

S trpělivostí a láskou se z ingrediencí stává mnohem víc než jen jídlo – stávají se dokonale připraveným mistrovským dílem plným chuti. Nezapomeňte si k programu Pomalé vaření TM6 dokoupit kryt ostří, naše nepostradatelné příslušenství, abyste co nejlépe využili přesné teploty Thermomixu®! Program Pomalé vaření vám umožní získat jedinečnou strukturu a chuť při pomalém vaření, aniž byste museli myslet na čas, správnou teplotu nebo míchání. Už se můžete starat jen o to, kdy to bude hotové!

Masové pokrmy, které se rozplývají na jazyku

4 důvody, proč začít s pomalým vařením

1 – Připravujte pokrmy s nesrovnatelnou křehkostí a šťavnatou strukturou.

2 – Jednoduché kousky masa, jako je vepřová plec nebo hovězí bůček, můžete dostat na vyšší úroveň. Budete ohromeni výslednou dokonalou křehkostí.

3 – Inovace se setkává s tradicí. Díky Thermomixu® budete vařit jako vaše babička.

4 – Vaření při teplotě nižší než 100 °C pomáhá zachovat živiny.

Jako u babičky

Nízké, pomalé a chutné

Pomalé vaření je pozvolný a jemný proces, při němž se nedosahuje bodu varu, což přináší větší intenzitu chutí, vůní a účinků koření. V programu Pomalé vaření TM6 lze až 8 hodin vařit jídla, která se pak rozplývají na jazyku, zatímco vy můžete v klidu relaxovat.

Ohromte hosty pomalu vařeným ovocem, zeleninou a luštěninami

Rychlé tipy pro program Pomalé vaření

Maso - Chcete-li dosáhnout intenzivnější chuti, použijte režim Vysoká teplota k osmažení masa před zahájením pomalého vaření.

Zelenina - Pro bohatší chuť přidejte do vody na vaření kostku bujónu nebo domácí bujónovou pastu.

Ovoce - Pomalu vařené ovoce je výborné, když jej podáváte se zmrzlinou. Vychutnejte si jedinečný kontrast mezi horkým a studeným!

Suroviny pro rychlé vaření - Suroviny, jako jsou těstoviny, hrášek a špenát, přidávejte až ke konci vaření, abyste je nerozvařili!

Pomalu uvařené k dokonalosti

Ideální příslušenství

Kryt ostří se skvěle hodí pro recepty pomalého vaření a sous-vide v systémech TM5 a TM6. Leží na horní straně ostří a chrání měkčí přísady nebo sáčky sous-vide před kontaktem s pohybujícími se noži.

Koupit nyní