Jakým typem kuchaře jste?

S vařením teprve začínáte? Nebo vymýšlíte elegantní pokrmy do restaurace? Máme zde pro vás tolik Thermomix® receptů , kolik je stylů vaření!

První krůčky s Thermomixem®

Jídlo od babičky je bezkonkurenční

Jakým typem kuchaře jste?

Začátečník: Minutky? Vodní lázeň? Co to vlastně znamená? Je na čase postavit se na vlastní nohy a dát sbohem hotovkám. Průvodce vařením je tím nejlepším nástrojem.

Zaneprázdněný kuchař: Máte rádi rychlé a jednoduché recepty. Chcete vařit zdravá jídla pro rodinu s minimálním úsilím. Čas strávený v kuchyni musí být minimální.

Zastánce klasiky: Recept od babičky je prostě nejlepší, bez diskuze. Cítíte se jistější při vaření tradičních, rodinných receptů a nevadí vám, když se jídla na jídelníčku opakují.

Kreativec: Recepty jsou tu od toho, aby se upravovaly. Víte, co funguje, a inspirací je pro vás Cookidoo®. Vše je to o experimentování a originálním přístupu.

Dobrodruh: Rádi zkoušíte exotické recepty a nové chutě. Vaření je pro vás jako cesta kolem světa s ochutnávkou nových kuchyní.

Stavební kameny vašich vlastních výtvorů

Vaření na cestách

Evoluce vaření

Od kusu masa opečeného na klacku nad ohněm k lednici, která pozná, co je třeba koupit a dokonce sepíše i recept uplynulo hodně vody. Občas není na škodu poohlédnout se o pár let zpět a zamyslet se nad dřívějším životním stylem.

Zjistěte více

Vy jste šéfkuchař