P.S. Miluji tě

Nezapomeňte, 14. února je svátek svatého Valentýna. Potěšte svou drahou polovičku malým překvapením a podělte se s ní o svou lásku… protože láska prochází žaludkem!

Ovocné potěšení

Lahodné cookies

Řekněte to čokoládou

Přestože to ještě není 100 % vědecky prokázáno, příčiny a následky hovoří za vše: šťastné tváře jsou důsledkem každodenní porce čokolády. Takže zapomeňte na vědu a buďte ke svým partnerům letos sladcí. V naší továrně na čokoládu jsme pro vás shromáždili řadu receptů, nad kterými se vám budou sbíhat sliny na jazyku.

Továrna na čokoládu

Slavnostní koktejly

Smetanové pokrmy

Vy dva a čas

Čas, který budete trávit společně, vás ještě více sblíží. Společné zážitky znamenají společné vzpomínky. Čas a prostor pro naslouchání, vžívání se jeden do druhého a energie pro váš vztah.  Proč třeba nezačít společně vařit? To je ta opravdová láska!

Vaše menu na den svatého Valentýna

Pro nejdůležitějšího člověka ve vašem životě jen to nejlepší. Vyložte všechny své trumfy - koktejly, předkrm, hlavní chod a dezert, dekoraci, slavnostně prostřený stůl a malý dárek. Je to spousta věcí k zapamatování, a proto vám to ulehčíme a pomůžeme vám našimi nápady na slavnostní menu.

Saláty ochucené láskou

Co chcete podávat k večeři – ryby nebo maso?

Nebo milované těstoviny?

Dobroty pro zamilované

Podělte se o svou lásku prostřednictvím vzkazů

Překvapte svou drahou polovičku milostnými vzkazy po celém domě nebo v kuchyni. Napište, co na své milé nebo svém milém oceňujete, co vás ve vztahu těší, a nechávejte vzkazy na viditelných místech. Popřemýšlejte také nad krátkými vzkazy, které slibují splnění zvláštních přání.