Naše oblíbená veganská jídla

S rostoucí oblibou veganského životního stylu přibývá i jídel, která se vyznačují lahodnou rozmanitostí ovoce, zeleniny a luštěnin. Použijte Thermomix® a vychutnejte si některé z našich oblíbených veganských receptů, od základních veganských jídel, až po sladkosti.

Veganská jídla ještě nikdy nechutnala tak dobře

Ještě nikdy nebylo na trhu takové množství bezmasých jídel, která jsou jak zdravá, tak i chutná. Díky tomu je dnes, více než kdykoli před tím, snazší přejít na rostlinnou stravu. S rostoucí popularitou veganství jsou však supermarkety zahlceny hotovými a často nepříliš zdravými veganskými výrobky. S Thermomixem® nebyla příprava veganských receptů nikdy jednodušší. To, že jíte méně živočišných výrobků, prospívá jak vašemu tělu – řada vitamínů a živin – , tak to má také pozitivní dopad na životní prostředí!

Příprava veganských základních surovin

Všechna jídla můžete připravit ze základních surovin bez mléka, bez másla, jogurtu a sýra. Tato jídla vám pomohou začít s veganstvím, a Thermomix® vám usnadní přípravu základních surovin pro vaše recepty.

Veganské recepty během chvilky

Nechoďte do uličky s hotovými jídly. Připravte si chutné a výživné veganské recepty za méně než 30 minut.

Náhrazení mléka

Chcete si doma vyrobit náhražku mléka, ale nevíte, jak začít? Podívejte se na náš článek!

Přečíst nyní

Vydejte se do vzdálených destinací

Mnoho národů po celém světě se pyšní rostlinnou kuchyní, takže můžete poznávat výrazné chutě světa, aniž by vám chybělo maso a živočišné produkty.

Oblíbená bezmasá jídla

Veganství neznamená vzdát se svých oblíbených jídel. Stále si můžete pochutnat na pizze, vydatném hamburgeru a široké škále známých jídel s rostlinnými alternativami, které jsou pro vaše chuťové buňky silným zážitkem.

Dekadentní veganské dezerty - bez mléka

Nenechte si ujít dezerty bez mléka, s veganskými alternativami. Jsou stejně syté a bohaté jako jejich plnotučné protějšky.