Vánoce v novém provedení

Říká se, že Vánoce si můžeme udělat kdykoli, kdekoli a s kýmkoli chceme. Proč tedy v tomto zvláštním roce neproměnit obvyklou velkou oslavu s rodinou a přáteli v malá večerní setkávání (samozřejmě s večeří)? Zaveďte nové tradice a slavte dobu Vánoc hned několik dnů. Inspirujte se našimi 6 tipy na malé vánoční večírky.

1. Vánoční nápady na brunch

2. Uspořádejte kreativní vánoční oběd

V čase Vánoc každému zbude v lednici spousta jídla. Na večírek proto už nepřipravujte nic nového, ale požádejte všechny o kreativní nápady, aby přinesli něco ze svých zbytků!

3. Vánoce bez odpadů

8 dárků, které můžete vyrobit s dětmi

Začněte vánoční období s Thermomixem® a darujte něco dobrého. Pozvěte si do kuchyně děti a připravte ty nejlepší dárky na světě. Obdarujte kamarády, učitele, prarodiče… pro každého se něco najde!

Začněte tvořit

4. Alternativní vánoční večeře

Připravte si ingredience na své oblíbené vánoční cukroví a pozvěte přátele, aby je s vámi upekli! Pusťte si koledy, oblečte si vánoční svetry a dejte se do pečení!

5. Uspořádejte maraton v pečení

Darujte tyto svátky ostatním. Uspořádejte v období Vánoc charitativní čajový dýchánek a namísto dárků hosty vyzvěte, aby darovali charitě příspěk podle svého uvážení. Nabídněte jednohubky, koláč a široký výběr čajů.

6. Pohoštění na charitativní čajový dýchánek

Další inspiraci naleznete v našich slavnostních vánočních kolekcích

Další vynikající recepty