Kempování s dětmi

Kempování s Thermomixem®. Ať už se chystáte vzít Thermomix® s sebou na dovolenou, nebo se připravit s Thermomixem® předem – podívejte se na našeho průvodce kempováním s Thermomixem®. Díky němu bude kempování snazší, bez stresu, a v přírodě prožijete krásné chvíle!

I ty nejlepších jídla lze připravit jen z několika základních ingrediencí. Budete potřebovat na cestu:

Koření: Sůl, pepř, cukr a trochu sušených bylinek, například petržel, dodají masu chuť.
Ocet, olej, hořčice a kečup: skvěle se hodí na dochucení salátů a grilovaných jídel.
Cibule a česnek: všestranní pomocníci v kuchyni. Dodávají mnoha jídlům dokonalé aroma.
Rajčatový protlak a sušená rajčata: Naprostá nezbytnost pro rajčatové omáčky a polévky.

Tip: Pokud je zabalíte do malých šroubovacích sklenic, nezaberou vaše základní potraviny téměř žádné místo!

Kempování ve velkém stylu

Změňte prostředí své kuchyně! Až budete cestovat v obytném voze, karavanu, nebo až si pronajmete chatu, vezměte si s sebou Thermomix®. Uvaříte s ním jednoduchá, chutná a zdravá jídla na těch nejmalebnějších místech!

Jídla připravená v jednom jediném hrnci

Dobré důvody, proč si vzít s sebou na cesty Thermomix®:

• Šetří čas – místo krájení zeleniny nebo míchání rizota si můžete užívat pobytu na čerstvém vzduchu.

• Snadné čištění – nemusíte umývat hromadu hrnců a pánví! Jedna mixovací nádoba, jeden kus nádobí!

• Šetří místo – při kempování není místa nazbyt! Nechte doma hromadu hrnců a pánví a spolehněte se při přípravě jídla jen na Thermomix®! Uvařit jídlo v jedné nádobě je opravdová výzva!

Jednoduchá jídla, která si vaše děti zamilují

Tipy na cesty s Thermomixem®

• Pokud chcete Thermomix® používat při kempování nebo v karavanu, potřebujete pouze přístup k elektrické síti. Chcete vařit své oblíbené recepty na Cookidoo® bez připojení k WI-FI? Není nic jednoduššího, než si recepty před odjezdem uložit do Kolekcí nebo Záložek. Také si můžete stáhnout aplikaci Cookidoo® a vařit podle receptů v telefonu.

• Chcete-li si usnadnit přepravu, přejděte na obrazovku nastavení Thermomixu® a před odjezdem zapněte na svém zařízení funkci Transport!

• Prozkoumejte naší tašky na přepravu Thermomixu®. Tato dokonalá taška vám pomůže přenést váš Thermomix® a příslušenství na místa, kde zažijete vaše letní dobrodružství.

Kupte si tašku na přenášení ještě dnes

Začněte nový den správným způsobem

Děti by si daly něco k jídlu hned, jak se ráno probudí. Začněte den se základními surovinami, které se nemusí vařit a nepotřebují zdroj tepla, ale obsahují dostatek bílkovin a vlákniny pro mozek a tělo na odpolední aktivity.

Rychlá snídaně

Spousta chutí na cestách

Sendviče, wrapy a svačiny bez nádobí jsou dokonalým způsobem, jak nakrmit svou rodinu bez zbytečného stresu. Jídlo se snadno přepravuje. Můžete si ho vzít na cesty a najíst se, kdykoli vás přepadne hlad.

Oběd v lese

Zpátky do přírody

Pokud si připravíte jídla na cestu pomocí spolehlivého Thermomixu®, zažijete při kempování dvakrát tolik zábavy. Když si předem připravíte rychlá a snadná jídla, můžete si se svou rodinou užívat v přírodě dobrodružství, zábavu i odpočinek.

Ohřát a připravit k jídlu

Pokud jde o vaření na ohni, bude alobal vaším nejlepším přítelem. Jednotlivé porce zabalte do alobalu a v době večeře je stačí jen ohřát na ohni. Jednoduchým řešením pro přípravu vydatných jídel v přírodě jsou také keramické hrnce a litinové pánve. Připravíte s nimi jídla, jako je chilli, kari a dušené maso.

Dokonalá jídla připravená v páře

Nezapomeňte na sladkosti

Dezert si můžete krásně vychutnat i v přírodě. Předem připravené kousky jenom vyndáte z batohu a výlet dopadne skvěle.

Sladkosti pod hvězdami