Dostaňte se po svátcích do formy

Dovolená skončila – cukroví, vaječný koňak, koláče a rodinné večeře byly úžasné. Bylo to fajn, ale teď je čas na nový start do nového roku!

Dejte si ovoce a zeleninu v tekuté formě! Tato smoothie vám pomohou udržet tempo

Máme pro vás tipy, jak udělat ze smoothie součást svého života. Můžete přitom využívat buď recepty v Cookidoo®, nebo si vytvořit své vlastní. Zjistěte, jaký typ surovin budete potřebovat, a prostudujte si 5 kroků k přípravě perfektního smoothie plného energie. Přečtěte si více zde…

Zdravé saláty plné živin

Polévky přichází v tolika zdravých příchutích

5 super zdravých druhů zeleniny

Kapusta • Brokolice • Mrkev • Špenát • Hrášek

Tyto nutriční bomby jednoduše nemohou ve zdravé kuchyni chybět a nezáleží na tom, v jakém je použijete pořadí. Tyto druhy zeleniny jsou multitalenty, které můžete používat k přípravě různých jídel. Buďte kreativní a využijte těchto 5 všestranných druhů zeleniny. Nahlédněte do naší pokladnice receptů.

Trendy v jídle

Hubnutí není nikdy snadné. Zkoušíme nové módní diety, chodíme do tělocvičny, a zjišťujeme, jaká cvičení jsou v poslední době oblíbená. Pravdou je, že neexistuje žádný zázračný způsob, jak zhubnout jinak, než jíst zdravě, kontrolovat si porce a pravidelně cvičit.

Někdy ovšem mohou trendy v jídle pomoci. V současné době se hodně mluví o trendech, jako je ketodieta, nízkosacharidová strava, paleo nebo raw food. Jejich příznivci tvrdí, že dosáhli úžasných výsledků. Bez ohledu na to, jakou dietu si vyberete, Thermomix® vám může pomoci uvařit pokrmy, které potřebujete.

Níže vám například nabízíme pár fantastických low-carb receptů s nízkým obsahem sacharidů. Vybrat si můžete slané i sladké. Obsahují málo sacharidů, ale zato hodně chuti. Někteří lidé dokonce tvrdí, že mají ještě lepší chuť než ty s vyšším obsahem sacharidů. Takže pokud se zajímáte o dietu, dejte těmto receptům šanci…

Slané low carb pokrmy

Sladké low carb pokrmy

Cvičební výzva s Thermomixem®

Cviky, které můžete provádět, zatímco Thermomix® pracuje za vás. Mletí = 5 dřepů • Mixování = 10x vysoká kolena • Ohřívání = 20 panáků

Správná předsevzetí

Vyvážená a rozmanitá jídla

Najít vyváženou stravu, která vám bude chutnat a bude v souladu s vašimi cíli, může vypadat obtížně. Co byste měli v příštích několika dnech jíst? Na tuto otázku nemůže odpovědět nikdo jiný než vy sami. My vám ovšem můžeme nabídnout nápady na různé varianty rybích, masových nebo zeleninových pokrmů, plných výživných látek.

Nutičně bohaté rybí pokrmy

Nutričně bohaté masové pokrmy

Nutričně bohaté zeleninové pokrmy

Více chutných receptů, které vám pomohou dostat se do formy