Jezte pestře

Nyní je ideální čas zařadit do svého jídelníčku lehčí a zdravější jídla!

Nejjednodušší způsob, jak zvýšit příjem ovoce a zeleniny? Smoothie a džusy!

Smoothies představují skvělý způsob, jak zvýšit příjem vitaminů z ovoce a zeleniny. Ať už se řídíte receptem z Cookidoo®, nebo experimentujete s vlastními kombinacemi, [přečtěte si](/foundation/cs/pages/healthy-smoothies „článek o zdravých smoothies“) a zjistěte, jak si tyto nutriční bomby připravit ve vlastní kuchyni!

Barevné saláty plné živin

Jemná nebo hutná – polévka pro každou příležitost!

5 super zdravých druhů zeleniny

Kapusta • brokolice • mrkev • špenát • hrášek

Tyto ingredience bohaté na živiny mají mít své místo v každé chladničce! Jsou úžasně všestranné a můžete je do svého jídelníčku zařadit na mnoho způsobů – na sladko i na slano. Projděte si naše recepty a začněte.

Další zdravé recepty pro inspiraci

Trendy v jídle

Hubnutí není nikdy snadné a často je velmi lákavé zkoušet ty nejnovější diety nebo módní cvičení. Trendy v jídle však přicházejí a odcházejí, a jak všichni víme, ve skutečnosti neexistuje jediný zázračný způsob, jak zhubnout. Jde spíše o kombinaci chování a postojů: jíst pestrou a zdravou stravu, hlídat si velikost porcí a pravidelně cvičit.

Některé ze současných diet, jako je keto, low carb, paleo nebo raw food, vzbudily v dnešním světě velký zájem a někteří jejich příznivci tvrdí, že dosahují úžasných výsledků. Každý člověk je jiný, proto neexistuje jedna dieta, která by vyhovovala všem. Víme však, že ať už se rozhodnete dodržovat kteroukoli z nich, Thermomix® vás ve vašich snahách podpoří.

Zde je několik fantastických receptů s nízkým obsahem sacharidů, které vám, jak doufáme, poslouží jako inspirace. Jsou sladké i slané a chuť není nijak ošizená. Vyzkoušejte něco, co jste ještě nezkusili, a kdo ví, třeba budete překvapeni!

Slané low-carb alternativy

Sladké low-carb alternativy

Klíčem je umírněnost a vyváženost

Najít vyvážený jídelníček, který vám bude chutnat a bude odpovídat vašemu cíli, se může zdát těžké, ale nemusí to tak být. Na to, co je pro vás vhodné, si sice můžete odpovědět jen vy sami, ale my vám můžeme pomoci vydat se správným směrem tím, že vám nabídneme nápady a návrhy. Ať už jde o výběr masových nebo rybích pokrmů nebo o kreativní způsoby, jak jíst vegetariánská či veganská jídla, existuje celá řada inspirativních receptů, které vyhoví všem chutím.

Výživné pokrmy z ryb

Výživné masové pokrmy

Výživná vegetariánská jídla

Thermomix® workout challenge

Když Thermomix® pracuje a vy zatím můžete cvičit! Mixování = 5 dřepů • Ohřívání = 10 sedů-lehů • Promíchávání = 20 panáků

Správná předsevzetí