Ahoj,
Na co máte dneska chuť? 

Připojte se ke Cookidoo®

Tisíce receptů. Nekonečná inspirace. Vyzkoušejte nyní zdarma.

Vyzkoušejte zdarma

Nejnovější recepty

Zobrazit více

Výběr porcí

Můj Thermomix®, moje vaření

Představujeme vám "Výběr porcí" - naši nejnovější funkci na Cookidoo®. Získejte ještě větší kontrolu nad svými kulinářskými zážitky, nyní si můžete přizpůsobit počet porcí přesně podle sebe, podle svojí domácnosti nebo počtu hostů. Vařte po svém.
Výběr porcí

Novinka pro Thermomix® TM6 - Program Sekání

Snadno nasekáte ingredience najemno nebo nahrubo, aniž byste museli řešit, jakou rychlost nebo čas zvolíte. Tento praktický a všestranný program vám umožní sekat/strouhat různé ingredience a množství na požadovanou konzistenci. Od sladkého až po slané, jednoduše vyberte z nabízeného seznamu požadovanou surovinu, kterou chcete nasekat. Připravte si například kousky čokolády na další várku čokoládových sušenek nebo až budete příště potřebovat nakrájet několik cibulí, ušetříte si slzy a přenechte úkol svému Thermomixu® TM6!

Nejčastěji vařené

 • Praktické tipy pro vědomé vaření a stravování

  Během rušné sezóny udělejte na chvilku krok zpět a zaměřte se na fyzický a emocionální aspekt ingrediencí, receptů a vaření.

  Dozvědět se více
 • Změňte počet porcí v receptech na Cookidoo®

  Od rodinných oslav, přes večeře ve všedních dnech až po talíř s vaším oblíbeným pokrmem jen pro vás - nyní můžete měnit počet porcí v receptech na Cookidoo®.

  OBJEVTE VÍCE
 • Bezlepkové vaření

  Ať už se vyhýbáte lepku ze zdravotních důvodů nebo jen rozšiřujete své recepty, není třeba dělat kompromisy ohledně textury nebo chuti.

  Objevte více
 • Svět kari

  Není nic lepšího nebo uklidňujícího než je vrchovatá miska kari. Objevte naše oblíbené recepty na kari pro Thermomix® z celého světa.

  Objevujte nová koření
 • Jablka a hrušky

  Ať už toužíte po něčem sladkém nebo slaném: jablka a hrušky vás uspokojí v obou chutích. Inspirujte se nápady a uvařte si z tohoto oblíbeného sezónního ovoce společně s Thermomixem® ty nejlepší chuťovky, které jste kdy jedli!

  Zjistěte více
 • Naši veganští favorité

  Veganský životní styl se stává stále populárnějším a proto také rostou počty pokrmů, které nám ukazují lahodnou všestrannost ovoce, zeleniny a luštěnin.

  Objevujte

Zajímáte se o nový Thermomix® TM6?

Naplánujte si ukázku vaření!

Ať už se chcete jednoduše dozvědět více o Thermomixu® TM6 nebo byste si ho rádi rovnou pořídili, jsme tu pro vás i nyní, v této nestandardní době. Vychutnejte si virtuální kulinářský zážitek z pohodlí vašeho domova. Naši zkušení obchodní poradci vám pomohou objevovat svět Thermomixu® prostřednictvím svých prezentací. Všechny vaše dotazy vám rádi zodpoví telefonicky nebo e-mailem. Jednoduše vyplňte online formulář a náš poradce vás osloví a sestaví ukázku. Tak neváhejte a nečekejte, až se svět kolem nás zas rozjede na plné obrátky. Svůj Thermomix® si ve své kuchyni můžete užívat již nyní.

Domluvit si schůzku

NOVINKA! Přístup ke všem programům při vaření vašich receptů na TM6

Objevte funkci Vytvořené recepty… Začněte vytvářet svoje vlastní recepty! Importujte své oblíbené recepty z Cookidoo® a upravte si snadno ingredience a kroky přípravy tak, jak potřebujete! Uložte je všechny na jednom místě a vařte pomocí svého Thermomixu®. Novinka! Nyní, když budete vařit svoje vlastní kuchařské výtvory, budete mít přístup ke všem vašim oblíbeným programům.

Více infromací

Doporučení redakce na tento týden

Prohlédněte si naše nejnovější kolekce.

Zobrazit více

Získejte nyní další bezpečností pokyny pro Thermomix®

Vzhledem k velmi ojedinělému výskytu problému při používání odměrky určené pro Thermomix® TM6 jsme vydali novou verzi softwaru pro TM6 a TM5. V Cookidoo® byly všechny příslušné recepty aktualizovány, a jsou k dispozici ve funkci Průvodce vařením včetně dalších bezpečnostních pokynů. Váš Thermomix® vás provede procesem vařením krok za krokem a dá jasné pokyny, jaký kryt použít pro otvor ve víku mixovací nádoby v závislosti na vaší přípravě receptu nebo zvolené funkci vaření.
Dozvědět se více o nové aktualizaci softwaru

Prozkoumejte recepty

Ponořte se do našich receptů s funkcí Průvodce vařením, které připravili a pečlivě otestovali naši specialisté.

Objevte