Opravdu teď dokáže Thermomix® škrábat brambory?

Příslušenství pro Thermomix® TM5/TM6 Kryt mixovacích nožů 2v1 nové generace nejen chrání suroviny během pomalého a sous-vide vaření, ale také vám lehce oškrábe brambory.

Vítejte na nové cestě s příslušenstvím Kryt mixovacích nožů 2v1

Nová generace příslušenství Kryt mixovacích nožů 2v1 nejenže umožňuje s Thermomixem® TM5 nebo TM6 vařit snadno stylem sous-vide a pomalým vařením, ale také oškrábe brambory a kořenovou zeleninu. Vy tak získáte čas pro další aktivity. Proč škrábat brambory ručně, když teď už nemusíte?

Prohlédnout

Manuálně? Teď už ne...

Ušetřete svůj vzácný volný čas a nechejte brambory oškrábat Thermomix®. Představte si všechny ty chutné recepty s bramborami, které můžete připravit, aniž byste museli oškrábat jedinou bramboru.

Zjistit více

Milovníci polévek, nastražte uši

Zobrazit více

Brambory, prosím!

Program Sous-vide

Ohromte své hosty programem Sous-vide, který nabízí TM6. S pomocí této techniky vaření připravíte šťavnaté pokrmy plné chuti, které nemají chybu. S pomocí příslušenství Kryt mixovacích nožů 2v1 můžete vařit stylem sous-vide. Je to mnohem jednodušší, než byste si mysleli.

Oblíbené recepty sous-vide

Zobrazit více

Vychutnejte si pokrmy připravené díky pomalému vaření

Program Pomalé vaření, který nabízí TM6, v kombinaci s příslušenstvím Kryt mixovacích nožů 2v1 vytváří unikátní texturu a chuť pokrmu díky pomalému vaření, aniž byste se museli obávat o teplotu nebo míchání.

Pomalu vařené dobroty

Zobrazit více

Potřebujete další inspiraci?

Prohledejte Cookidoo® a najděte ten správný recept pro tu správnou příležitost.

Objevujte nyní